Squad oyun başlatılamadı hatası

rixperoloji

Femtopat
Daha fazla  
Bazı C++ programlarını bilgisayarda yer olmadı için sildim squada girdim, oyun başlatılamadı dedi. Nasıl çözerim?

Hata bu.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-21 230848.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-21 230848.png
    636,8 KB · Görüntüleme: 19
Oyunu doğruladınızı mı doğruladıysanız easy anti chati kaldırıp tekrar dosya doğrulamayı deneyebilir misiniz?

Oyun klasörünün içinde Easy Anti-Cheat klasörü var oraya girin easyanticheatuninstaller.bat var ona tıklayın kaldıracaktır kaldırdıktan sonra klasörüde silin sonra da dosyaları doğrulamayı deneyin

Oyun klasörünün içinde Easy Anti-Cheat klasörü var oraya girin easyanticheatuninstaller.bat var ona tıklayın kaldıracaktır kaldırdıktan sonra klasörüde silin sonra da dosyaları doğrulamayı deneyin
kanka bilgisayardaki c++leri sildim onla alakası varmıdır varsa ne yapabilirim

işe yaramadı

Son düzenleme:
Kanka bilgisayardaki C++'leri sildim onunla alakası var mıdır varsa ne yapabilirim?

İşe yaramadı

Efenim yabancı forumlardan baktım biraz hata Easy Anti-Cheat'ten kaynaklanıyor

C:\Program Files (x86)\EasyAntiCheat_EOS buradaki .sys dosyasından kaynaklandığı yazıyor bir de öyle deneyin gene olmazsa silip tekrar yükleyebilirisnz

Yeni konular

Geri
Yukarı