SRK125R alınır mı?

• Konuyu başlatan Gjea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 460
250CC altında SS'ye çok bulaşmamaya karar verdim başım ağrıyacak belli ki. 120-130bine kadar ne alabiliriz hocam taksitli bir şeyler?
Scooter oluyorsa ATR 125 alınabilir. Naked olacaksa SRK125S en iyi tercih bence. NS 125 de alınabilir fakat taksit imkanı yok maalesef. Taksitle almak için biraz geç kaldınız.

Scooter oluyorsa ATR 125 alınabilir. Naked olacaksa SRK125S en iyi tercih bence. NS 125 de alınabilir fakat taksit imkanı yok maalesef. Taksitle almak için biraz geç kaldınız.
Yok aslında ben güzel taksitle Freccia 150 almıştım 1 ay önce Bu ATR 125 seviyesinde bir scooter nerdeyse. Benim motoru Showrooma çıkarmışlar hiçbirşey yazmadan çizilmiş motorun heryeri iade istedim ondan böyle olduk :)

Yok aslında ben güzel taksitle Freccia 150 almıştım 1 ay önce Bu ATR 125 seviyesinde bir scooter nerdeyse. Benim motoru Showrooma çıkarmışlar hiçbir şey yazmadan çizilmiş motorun her yeri iade istedim ondan böyle olduk :)
ATR 125 varken RKS'nin yüzüne bakılmaz hocam. Öyle bayiden de su bile alınmaz. Eğer hiç trafik ve motor deneyiminiz yoksa scooterdan şaşmayın derim.

115 bin TL'ye QJ 125 alın. Daha sağlıklı olur sizin için. Mondial, RKS, Kuba vb. markalar kumar gibidir. Çinli alacaksanız QJ, Cfmoto, son ihtimal Yuki öneririm. Ekipman unutmayın.
VOGE R125 nasıl sizce?

ATR 125 varken RKS'nin yüzüne bakılmaz hocam. Öyle bayiden de su bile alınmaz. Eğer hiç trafik ve motor deneyiminiz yoksa scooterdan şaşmayın derim.
Vitesli birşeyler kullanmak istiyorum hocam yaş zaten 30 bu saatten sonra scooterin otomatik vitesine alışırsam vitesli motorlar hayal olur benim için. Zaten alıp 5-6 ay sürüp 250lik birşeye geçeceğim hızlı bir şekilde.

12 Yıldır trafikteyim araba kullanıyorum motorda ilk defa olacak. Racing kullanma hevesi var şuan içimde

Vitesli bir şeyler kullanmak istiyorum hocam yaş zaten 30 bu saatten sonra scooterin otomatik vitesine alışırsam vitesli motorlar hayal olur benim için. Zaten alıp 5-6 ay sürüp 250'lik bir şeye geçeceğim hızlı bir şekilde.

12 yıldır trafikteyim araba kullanıyorum motorda ilk defa olacak. Racing kullanma hevesi var şu an içimde.

12 yıldır trafikteyseniz trafik açısından sıkıntı yaşamazsınız o halde. Sadece racingin oturma pozisyonu bana başlangıç için uygun gelmiyor. Zaten bloklar aynı blok, belki 4-5 km fark olur oturma pozisyonundan dolayı. Eğer son hız odaklı alacaksanız da bence naked daha güvenli. Bir de şekil olsun diye Yuki Taro'ya falan bulaşmayın. QJ ve Voge'dan şaşmayın.

12 yıldır trafikteyseniz trafik açısından sıkıntı yaşamazsınız o halde. Sadece racingin oturma pozisyonu bana başlangıç için uygun gelmiyor. Zaten bloklar aynı blok, belki 4-5 km fark olur oturma pozisyonundan dolayı. Eğer son hız odaklı alacaksanız da bence naked daha güvenli. Bir de şekil olsun diye Yuki Taro'ya falan bulaşmayın. QJ ve Voge'dan şaşmayın.
Bugün QJ bayisine gittim hocam Racinge oturmak çok zahmetli işe benziyor beni yıpratır gibi geldi işe gidip gelirken. S modeli güzeldi hem görüntüsü toktu hem üstüne binince hakimiyeti sağlar gibiydim

Bugün QJ bayisine gittim hocam Racinge oturmak çok zahmetli işe benziyor beni yıpratır gibi geldi işe gidip gelirken. S modeli güzeldi hem görüntüsü toktu hem üstüne binince hakimiyeti sağlar gibiydim
Racinglerin oturma pozisyonu hiç rahat olmuyor dediğiniz gibi. S modeli bence daha tercih edilebilir.

Geri
Yukarı