SS Arctis 3 vs HyperX Cloud 2 vs HyperX Cloud Silver

Wynex

Kilopat
Daha fazla  
Aslında şu anda bu konuyu açtığım tarihte 410 TL param var.
Biliyorum ki HyperX Cloud 2'ye yetmiyor diğer ikisine yetiyor.
Eğer ki arada çok aman aman bir fark var ise HyperX Cloud 2 için para biriktirmeye başlayacağım.

CS:GO ve PUBG gibi oyunlar oynuyorum. Sesin nereden gelmesini net bir şekilde almak istiyorum.
Gözlük kullanıyorum ve uzun süre bilgisayar başında oturuyorum. (Rahatsızlık açısından söylüyorum kulaklarımı acıtmayacak)

Aslında SS Arctis 3 almak istiyordum fakat kulaklığı uzun dönem kullanacağım bozulma vs. olmaz ise kullanacağım bayağı SS Arctis 3 ile aklımdaki soru kulak padleri çıkıyor mu? (temizlemek için)

HyperX Cloud 2'de temizlemek için veya yastıkları değiştirmek için çıkabiliyor zaten.

HyperX Cloud Silver'da durumlar nasıl onda da net şekilde söylediğim oyunlarda güzel ses alabilir miyim ve yastıkları değişiyor mu temizlemek için ne yapıyorlar?

Aklımdaki sorular bunlar.

Bu şekilde HyperX Cloud 2 ile diğer 2 kulaklığı bir tutamayız.

O yüzden HyperX Cloud Silver ile SS Arctis 3 hakkında bilgi paylaşmanızı istiyorum sizlerden.

İyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 3'ün 2019 versiyonunda steelseries engine desteği yok. Eğer bütçenizi yükseltirseniz hyperx cloud 2 ya da arctis 5 öneririm. Arctis 5 hem daha geliştirilmiş 7.1 sese sahip, hem de steelseries engine desteği var. Kendi ses kartı da var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı