SS Rival 3 vs Razer Viper mini

eqho

Kilopat
İkisinden birini alacağım ve bütçem 250TL. Hangisi daha mantıklı olur? Viper Mini'de de rattle var mı? Bir de Viper mini alırsam skatezleri başlarda Mousepad'i çiziyor diye duydum doğru mudur? Çünkü yeni mousepad de alacağım sorun çıkarmasını istemem. Bu arada Viper Mini'yi Aliexpress üzerinden alacağım eğer onda karar kılarsam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Viper mini skatezleri oldukça iyi ve kenarları yuvarlatılmış kesinlikle çizme gibi bir problem olmaz. Qck ile kullanıyorum.

Rival 3 skatezleri de oldukça başarılı. Viper'ın sadece lift off distance değeri biraz fazla. Bu şu demek oluyor fareyi mousepad üzerinden kaldırıken 2-3mm arasında algılamaya fevam ediyor. Genelde bu değerin düşük 1-1,5mm arasında olmasını bekliyor fps oyuncuları.

Yazılım üzerinden biraz bu durumu iyileştirebiliyorsunuz. Benzer bir durum Rival 3 de de mevcut.

Mini optik butonları Deathadder V2den daha iyi bana kalırsa. Rival 3 ün de buton hissiyatını beğendim.

İkisi de oldukça iyi. Rival 3ün rgb aydınlatması, Mini'nin ise formu bence daha başarılı.

Geri
Yukarı