SS Rival 3 mü Razer Viper mini mi?

Ayrıca gündelik gezinme ile bağlantısı nedir anlamadım, sensörü daha kötü diye gündelik kullanım faresi mi oldu Rival 3?
Konuyu başka yere çekiyorsun. Ben diyorum ki oyun için fps oyunları için alan insana sensör daha önemlidir. Sensörü daha iyi bir mouse alınabiliniyorken neden daha kötüsünü alsın adam.
Bu fiyatlara çıkıyorsan oyun vb işler için alıyorsundur zaten. Gündelik kullanım için kullanacak adam niye bir mouse 200+ versin ?
@Ardaaa11 Tamam dostum herkes yanlış sen doğrusun.

Son düzenleme:
Rival 3'te truemove Core var, yani PMW 3331. Viper Mini'deki sensör daha iyi.

Bugün araştırdım PMW 3331 ve PMW 3359 arasında bir fark yok sadece Razer kendi optiği altında hafif ayarlamalar yapmış diyebiliriz Viper mininin tek artısı optik Switch ve belki de kablosu diyebiliriz. İsterseniz Reddit'ten bakabilirsiniz bende Rival 3 var gerçekten söylenenlere göre Viper miniye geçmeyi düşünmüştüm sonradan anladım ki bir fark yokmuş :)

Bugün araştırdım PMW 3331 ve PMW 3359 arasında bir fark yok sadece Razer kendi optiği altında hafif ayarlamalar yapmış diyebiliriz Viper mininin tek artısı optik Switch ve belki de kablosu diyebiliriz. İsterseniz Reddit'ten bakabilirsiniz bende Rival 3 var gerçekten söylenenlere göre Viper miniye geçmeyi düşünmüştüm sonradan anladım ki bir fark yokmuş :)
ok.

Selam

Amazon Prime Türkiye'ye geldiği gün 210 TL ye düşmüştü Rival 3. O gün hemen satın aldım ve şuanda çok memnunum. RGB pek sevmem fakat sarı ile turuncu arasında bir renge ayarladım ve gayet hoş gözüküyor istersen de kapatabilirsin. Ele tam olarak oturuyor, rahat bir kullanımı var. Tek sıkıntısı kablosu plastik ama beni rahatsız etmiyor incelemelerde söylenmiş hep. Razer'ı bilemeyeceğim ama Steel Series daha hoş gelmiştir bana hep. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İkisi de iyidir ama bütçeniz tam olarak ne kadar?

2 fareyi de kullanmış biri olarak ikisi de gerçekten iyi aralarındaki fark hissedilmeyecek kadar az fakat Rival 3'te kablo sürekli masanın klavye koyduğum yerinin arasına sıkışıyordu ve dikkatsiz bir anımda koptu. Malzeme kalitesi olarak Viper mini görünüş olarak Rival 3 ve eğer ergonomi olarak daha büyük ellerim varsa ve pençe şeklinde tutuyorsam Rival 3, elim daha ufaksa Viper miniyi seçerdim.

Bence Viper mini 20 gram daha hafif ve kablosu Rival 3'den daha iyi. Rival 3'de plastik kablo var Viper'da ise Speed Flex adındaki kablo var hem daha kolay bükülüyor hem daha hafif. Viper'ın altındaki Skatez'lerinde daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı