SS Rival 300 vs Asus Rog Gladius vs HyperX Pulsefire

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim bu üç fareden hangisi daha iyidir? Şu an kullandığım fare Asus Rog Sica modeli bu elime bayağı bir küçük geliyor bu dikkate alındığında bu üç fareden hangisi elime tam oturur? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatlara eşdeğer olarak Zowie ürünlerini de tercih listene katabilirsin. Benim önerim de Zowie'nin eline oturan herhangi bir ürünü olacaktır. Sensörleri çok kaliteli ve fareleri çok hafif. Oynayacağın oyunlarda da farenin hafif olması -elinin ayarına göre değişir tabii ki- her zaman avantajına olur. Hafif bir fare ve güzel bir sensör ile seni tatmin eder açıkçası.

Palm Grip tutuşa sahipsen Gladius tam eline oturur. Diğerlerini kullanmadım bilmiyorum.
Avuç içi kullanıyorum.

Fiyatlara eşdeğer olarak Zowie ürünlerini de tercih listene katabilirsin. Benim önerim de Zowie'nin eline oturan herhangi bir ürünü olacaktır. Sensörleri çok kaliteli ve fareleri çok hafif. Oynayacağın oyunlarda da farenin hafif olması -elinin ayarına göre değişir tabii ki- her zaman avantajına olur. Hafif bir fare ve güzel bir sensör ile seni tatmin eder açıkçası.
Zowie ürünlerine baktım ve hepsi 300 TL ve üzeri fiyatlara sahip benim başlıkta belirttiğim fareler indirimde şuan.

Gladius 213 TL.
Rival 300 239 TL.
Pulsefire 199 TL.

İndirimli olduklarını belirtmediğiniz için Zowie önerdim. İndirimsiz halleri neredeyse aynı zaten.
Üçünün arasına gelirsek Rival 300 daha iyi bir seçim olur.

2-3 aydır Rival 300 kullanıyorum ve Palm Grip şeklinde tutuyorum. Çok rahat ve kolay bir şekilde ele oturan bir faredir kendisi. Ancak uzun kullanımda azda olsa terleme yapabiliyor. Onun dışında çok iyi teknik özellikleri var. Diğerleri kullanmadım, bilmiyorum. Rival 300 tavsiye ederim.

İndirimli olduklarını belirtmediğiniz için Zowie önerdim. İndirimsiz halleri neredeyse aynı zaten.
Üçünün arasına gelirsek Rival 300 daha iyi bir seçim olur.
Benim önerim hyperX pulesfiredir bence şu an pulesfire yeni bir mouse olduğu için daha herşeyi piyasaya sunulmadı pulesfirenin yazılımları gelicek ve razer deathadder ile neredeyse aynı tipteler veya razer mamba ile ve bu iki mouse çok güzel ele oturan mouseler olduğu için sana tavsiyem pulesfire olur. Pişman olmazısn.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı