SS Siberia v2 Frost ya da Razer Kraken 7.1

sizce hangisi

• ss siberia v2 frost blue

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4
  • Anket kapandı .

yasinyılmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Steelseries Siberia v2 Frost blue ve Razer Kraken 7.1 arasında kararsız kaldım. Kullananlar varsa yardım edin lütfen :p. Aklımda siberia v2 frost blue hakkında sorular var ses kartlı ama 7.1 değil hatta 5.1 bile yazdıgını bulamadım. Acaba dahili ses kartlı oldugu için 7.1 gibi kaliteli ses verir mi diye düşündüm ==. Razer kraken 7.1 gibi performans verir mi ve razer kraken 7.1 surround ama ses kartı var mı bilmiyorum. (''usb oldugu ıcın dahili ses kartı var olarak düşündüm ama kullanan bilir'') bu ıkı kulaklıktan hangisi işimi görür? League of legends oynuyorum. Şimdiden teşekkür ederim :) ( fiyatları önemli değil. )

STEELSERİES: Steelseries Siberia V2 Frost Blue Kulaklık ( Ses Kartlı ) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

RAZER KRAKEN 7.1 ::Razer Kraken 7.1 Ses Kartlı Gaming Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Yorumlarınızı beklıyorum. ( bu arada razer kraken 7.1 de ses kartlıymış siberia v2 frost blue ise 5.1)

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Frost Blue USB girişi ile çalışıyor. Yani Dahili Ses Kartı var. Kraken'i tam olarak bilmiyorum ama ben SteelSeries'i öneriyorum :) Na`Vi,ESC vs. gibi büyük e-Spor kulüpleri genelde SteelSeries kullanıyor. Tercih yinede size ait :)

Teşekkür ederim kararımı steelseriesten yana kullandım ve dün akşam gidip aldım :) Hem görünüş açısından ayriyetten hızlıca alabılecegım bi yerde oldugu ıcın steelseries tercihim oldu.

İkiside çok kaliteli, güzel ve profesyonel ürünler. Neden diğerini almadım diye pişman olacağıinızı düşünmüyorum.
Abi diyelimki eski bir anakarta sahibiz. SteelSeries Siberia v2 kulaklığımız var. Anakartımız eski olduğu için dandik bir kulaklıkta aldığımız sesi siberia v2 de demi aynı sesi alıcağız?

Tabi ki de hayır. SteelSeries Siberia v2'nin ses kalitesi daha iyi. Dahili olarak ses kartıyla geliyor ve ya harici olarak.

Güle güle kullanın :) Kulaklığı test edip iyi ve kötü yanlarını buraya yazabilir misiniz acaba ?
2 gündür kullanıyorum ve gerçekten bu kadar rahat bir kulaklık ilk defa kullandım :) Ve cok beğendim kafanızda kulaklık oldugunu anlayamıyorsunuz. Üstelik bir arkadaşımda kraken 7.1 buldum ve onuda test ettım oda siberia v2 frostu test etti biz performans olarak ayırt edemedik. Steelseries gerçekten kalitesi olarak 7.1 kraken den geri kalmıyor komfor ve görünüş olarak hoş bir kulaklık üstelik ışıklandırması da güsel. İsterseniz müziğe göre ritim bile yapıyor :)

Siberia v2 çok hafif ve komforlu aynı zamanda mikrofonu da kalitali, çoğu yayıncı bu yüzden bu kulaklığı tercih ediyor. Kraken 7.1 i bilmem ama Kraken Pro arasındaki kıyasta Siberia v2 mikrofonu ile büyük fark yaratıyor diye yabancı sitelerde yorumlar okumuştum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı