SSD Belleklerde Beklenen Artış

• Konuyu başlatan VS07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

VS07

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Kamu
Bir kaç yerde daha okudum bu yazıyı. Hem fiyatlar artmadan hem de depolama alanımı genişletmek amacı ile SSD almayı düşünüyorum. Hali hazırda 480 GB M2. SSD ve 480 GB Sandisk Plus SATA 3 SSD'ye sahibim. 500 GB daha takviye yapmak istiyorum. Önereceğiniz model var mıdır? Veya almışken 1TB mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 3 diskle veriyollarını işgal etmek yerine sandisk'i elinden çıkarım 1 TB'lik alsan çok daha iyi olur.

Başka masrafın yoksa almışken 1TB almak daha iyi olur. Bellek boyutu küçüldükçe fiyat kazıklaşıyor aslında. Ve her alanda böyle. 1LT kola 4 lira 1,5LT kola 4,5 lira..

O değil de %40 artış çokmuş gerçekten olabilir mi böyle bir şey ya, ne kadar zamanımız var? Ben de BX500 düşünüyorum ama yaz sonu gibi ihtiyacım olacaktı. Düşündürttü..

TeamGroup GX2 deneyin derim. Ülkemizde pazarı pek yok yeni yeni gelmeye başladı, bütçe dostu ve herhangi bir kronik sorunu olmayan bir marka. Üstelik 3 yıl garanti de cabası.
Bu ürünü inceleyeceğim. Teşekkürler.
Başka masrafın yoksa almışken 1TB almak daha iyi olur. Bellek boyutu küçüldükçe fiyat kazıklaşıyor aslında. Ve her alanda böyle. 1LT kola 4 lira 1,5LT kola 4,5 lira..

O değil de %40 artış çokmuş gerçekten olabilir mi böyle bir şey ya, ne kadar zamanımız var? Ben de BX500 düşünüyorum ama yaz sonu gibi ihtiyacım olacaktı. Düşündürttü..
Aynen bende bu yüzden düşündüm. O kadar artış olursa zorlaşır almak:(

Piyasaya hemen yansıyacağını düşünmüyorum. Çünkü TR'deki satıcıların elinde binlerce stok var. Onları eritmeleri lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı