SSD birden yavaşladı

arda1231

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayara girdikten sonra SSD'de bir sorun olduğunu fark ettim Steam indirme yaparken birden kullanımı %100 oldu. Daha sonra bir sıkıntı olduğunu fark ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayara girdikten sonra SSD'de bir sorun olduğunu fark ettim Steam indirme yaparken birden kullanımı %100 oldu. Daha sonra bir sıkıntı olduğunu fark ettim.

SSD'yi çıkart biraz bekletip tekrar tak. Belki sorun çözülür.

SSD'yi çıkart biraz bekletip tekrar tak. Belki sorun çözülür.

Düşündürücü dedin ama belki birden ısınmış ya da fiziksel bir sorun var olabilir.

Başka öneriniz var mı? Arkadaşa yardımcı olalım.

Son düzenleme:
CrystalDiskInfo ve CrystalDiskMark yükleyip sağlık ve hız testi sonucunu paylaşırsanız daha iyi olur.

CrystalDiskInfo ve CrystalDiskMark yükleyip sağlık ve hız testi sonucunu paylaşırsanız daha iyi olur.
buyrun

Birincisi indirme yaparken SSD kullanımı yazma yaptığı için %100 olabilir bu normal bir durum. Sorundan kastın nedir?

@LinuxSeven Ayrıca şöyle salla paça bilgiler vermeyelim.
sorunum normalde olmazken böyle olması nedense birden böyle oldu fakat şu aralar durumu da normal test değerlerini attım

ayrıca diskimin tam adı:

WD Green SN350 NVMe SSD 480GB WDS480G2G0C

Dosya Ekleri

• SSD.PNG
    SSD.PNG
    28,3 KB · Görüntüleme: 13
buyrun

sorunum normalde olmazken böyle olması nedense birden böyle oldu fakat şu aralar durumu da normal test değerlerini attım

ayrıca diskimin tam adı:

WD Green SN350 NVMe SSD 480GB WDS480G2G0C
Yüklediğiniz oyun/uygulama yüksek boyutlu ise böyle bir sorun olabilir. CrystalDiskInfo'da diskinizin sağlığı ne durumda gözüküyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı