SSD Bozulmuş mu nasıl anlarım?

kastorian

Kilopat
Crystal Disk Info ve HD Tune Pro'nun ekran görüntülerini ekledim. Birkaç programla daha denedim, HD Tune dışında sorun gösteren yok. Sürücünün garantisi devam ediyor. Servisten gönderin bakalım dediler ama bozuk olan Windows mu ssd mi emin olamadım. Servisi de gereksiz yere meşgul etmek istemiyorum, yorum yaparsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 01.jpg
    01.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 54
  • 02.jpg
    02.jpg
    112,3 KB · Görüntüleme: 41
  • 03.jpg
    03.jpg
    82,7 KB · Görüntüleme: 44
Kırmızı ile gösterilen alanlar badsector fakat sector HDD disklere olan bir şey HD Tune HDD için ideal bir program SSD için değil. CyristalDiskinfo ya göre durumu kötü değil kullanımda sorunlar var mı? Takılma vb. Sorunlar var mı?

Kırmızı ile gösterilen alanlar badsector fakat sector HDD disklere olan bir şey HD Tune HDD için ideal bir program SSD için değil. CyristalDiskinfo ya göre durumu kötü değil kullanımda sorunlar var mı? Takılma vb. Sorunlar var mı?
Takılma oluyor. Windows bazen 10 dakikaya açılıyor da sorun ssd de mi Windowsta mı anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı