SSD değiştirirken eski SSD'yi formatlamak gerekir mi?

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Kingston 500 GB
Arkadaşlar 500GB M.2 SSD'im var ve 1 M.2 slotum var 1TB M.2 SSD'ye yükselteceğim sistemi eski SSD'yi çıkarmadan önce eski SSD'yi formatlamak gerekiyor mu bir de aşağıdaki ekrandan mı formatlıyacağız?

delete-primary-partition-clean-install-windows10.jpg

Arkadaşlar 500GB M.2 SSD'im var ve 1 M.2 slotum var 1TB M.2 SSD'ye yükselteceğim sistemi eski SSD'yi çıkarmadan önce eski SSD'yi formatlamak gerekiyor mu bir de aşağıdaki ekrandan mı formatlıyacağız?

delete-primary-partition-clean-install-windows10.jpg
Tam anlamadım ama 2. Diske Windows yüklemek için diğerini formatlamaya gerek yok sanırım.

Tam anlamadım ama 2. diske Windows yüklemek için diğerini formatlamaya gerek yok sanırım.

Sistemde 500GB SSD takılı ben 1TB yeni SSD alacağım, eski 500G SSD mi çıkarmadan önce formatlamam gerekir mi? Eski 500GB SSD mide satacağım.

Tam anlamadım ama 2. diske Windows yüklemek için diğerini formatlamaya gerek yok sanırım.

Anakartımda M.2 slotu 1 tane var 2. M.2'yi takamıyorum.

Satacaksan zaten illa formatlayacaksin. İçindeki bilgilerini alip formatlayin. Bu arada Driver yedek almayı unutmayın.

Hocam bir aksaklık çıktı şimdi , kuzenim bana PC yollıyacak SSD'ye format atmadan SSD'yi çıkartıp PC'yi kolilemiş ben 0 SSD alıp PC'ye takıp Windows 10 kuracağım acaba driver çakışma sorunu falan olur mu?

Geri
Yukarı