Çözüldü SSD Etki Etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Karadeniz

Hectopat
Daha fazla  
Hi-level 120 gb ssd aldım taktıktan sonra windows 8.1 kurdum. Açılış hızı felan bayağı hızlandı ama shadow of mordor u açılırken öldükten sonra veya görevi alırken loading ekranları aşırı bekletiyor. Bide siyah ekran kalıyor ara sıra.

İşlemcim: Intel Pentium Dual 2.40 GHz
RAM: Kingston 2 GB DDR2
Ekran kartı: Asus HD 6570 Gddr3 2gb 128bit Amd radeon DX 11

Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesefki sisteminiz oyunu kaldıracak kadar güçlü değil.

Oyun içersinde kasma vb olmuyor 40 fps de oynuyorum. Sadece loading ekranları felan çok bekletiyor.

Hi-level 120 gb ssd aldım taktıktan sonra windows 8.1 kurdum açılış hızı felan bayağı hızlandı ama shadow of mordor u açılırken öldükten sonra veya görevi alırken loading ekranları aşırı bekletiyor bide siyah ekran kalıyo ara sıra.

işlemcim: intel pentium dual 2.40 GHz
ram: kingston 2gb DDR2
ekran kartı: asus hd6570 Gddr3 2gb 128bit Amd radeon DX 11

yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
Valla prof değilim ama senin PC' den kaynaklanıyor.
Ekran kartın iyi değil.
Bide @Recep Baltaş 'a soralım. Bende merak ettim.

Dostum oynadığın oyunun Shadow of Mordor olduğuna emin misin ? Ve oyun SSD'ye mi kurulu ?

Oyunda hiç bi sıkıntı yok. 40 fps alıyor ama loading ekranı nedense çok bekletiyor @Recep Baltaş

Evet SSD'ye kurulu.

Oyun içi kasmanın harddiskle alakası yok. Oyun içi beklemelerde hızlı olmalı tabiki ama başlangıç vs hızlı diyosun SSD'de sorun yok anlaşılan. Sorun ekran kartı, işlemci gibi bileşenlerde olmalı.Ayrıca Ram çok düşük oyunu iyi bile oynuyosun bu şartlarda.

Oynamada sıkıntı yok SSD'nin loading leri hızlandırmasını bekliyorum.

Ben zaten pc den çok şey istemiyorum. Sadece ssd düzgün çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmek istedğimden açtım konuyu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı