SSD FPS arttırır mı?

lucky99

Hectopat
Yer
Türkmenistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX570 8GB
Xeon E3 1220 V2
H61MA-D2V
HyperX 8GB DDR3 1600 MHz
1ST Player 600W
SSD almayı düşünüyorum. Benim için hızı önemli ama bu videoda SSD ile HDD arasında 60 FPS fark var. SSD FPS arttırır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD almayı düşünüyorum. Benim için hızı önemli ama bu videoda SSD ile HDD arasında 60 FPS fark var. SSD FPS arttırır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS le alakasi yok windowsu daha hızlı açar ve oyunu daha hızlı açar masaüstunde yoksa bir etkısı yok

Alacağınız SSD'ye göre değişir ancak SSD'nin temel görevi daha hızlı veri aktarı mıdır bu sayede oyun içi bekleme / yükleme ekranlarında hızlıca geçebilmektir daha hızlı veri aktarımı olduğu için FPS'e farkı da olur harita yüklemede hızlıca yükleyeceği için FPS'de artış olacaktır ancak bir HDD hızına yakın SSD'de pek bir fark olmaz. Devasa farkları M.2 SSD'ler yaratır.

Bilgisayarımda her ikiside aktif olarak kullanımda. Böyle bir fps artışı olmuyor. Oyunların açılış hızları büyük ölçüde artıyor ssd ile. Loading süreleri büyük ölçüde düşüyor. Ama oyun içine yansıyan birşey yok. Çok yavaş ve bozukbir hdd ile oyun içinde takılmalar olabiliyor sadece o da istisnai bir durum.

Arttırmaz. Sadece oyuniçi yükleme sürelerini kısaltır. Oyuna daha hızlı girersiniz, bir yerden bir yere daha hızlı ışınlanırsınız vb. Kısacası sadece zamanı satın alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı