SSD FPS düşmesini çözer mi?

Bende de WD 1TB Black var, daha önce hiç böyle şeyler yaşamazdım bazı oyunlarda bende de drop oluyor.
Bende HDD kaynaklı olduğunu düşünüp drop diyen 2 oyunu mu SSD'ye taşıdım yine değişen bir şey olmadı.
Bu drop sorunları Windows kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben, çünkü son zamanlar da gelen bazı güncellemeler sonrası çok fazla kişi bu sorunları yaşıyor. Hatta haberi bile oldu bunun.
SSD alırsan tabii ki daha iyi olur her anlamda ama drop geçer diye ümit etme bence.

APU
Her oyun için geçerli değil. Hangi oyunlarda yaşıyorsunuz ?
Forza a way out nfs heat falan. Genellikle oyun içi birşey yüklenirken oluyor
Keşke oynadigin oyunları da yazsaydın be çünkü mesela Fivem de FPS sorunu yaşıyorsan çözülebilir fakat csgo da yaşıyorsan çözülmeyebilir
A way out forza4 nfs heat falan işte oyun içinde bişeyler hep kasarak yükleniyor
Eğer dokular geç yüklendiği için drop yiyorsan sorunun çözülecektir.

Flashdick'te var.
Aynen öyle heat da drift bölgesine girerken drop yiyor oyun içinde olan yüklemeler hep droplu gerçekleşiyor.
Bence sorun orada değil hocam.
Başka ne kaldı ki PSU mu 😄
ahh moderatörler... 'Sandick (sanırım Sandisk'in çin malı versiyonu). Almanızı önermem duymadığım etmediğim bir marka. Onun yerine SU630 alabilirsin.
Yoo ne çin malı basbayağı Sandick işte ?

Son düzenleme:
APU

Forza a way out nfs heat falan. Genellikle oyun içi birşey yüklenirken oluyor

A way out forza4 nfs heat falan işte oyun içinde bişeyler hep kasarak yükleniyor

Aynen öyle heat da drift bölgesine girerken drop yiyor oyun içinde olan yüklemeler hep droplu gerçekleşiyor.

Başka ne kaldı ki PSU mu 😄
Hocam Forza ve NFS Heat için sorun yaşamanız normal HDD ile. Ancak HDD sağlığı da önemli. Oyun dosyalarını doğrulatıp bir daha kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı