SSD genel durumu nasıl?

Szweig

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, çok fazla anladığım bir konu olmadığı için yardım almak istedim. Sağlık durumu %71 çok düşük gibi geldi. Neden kaynaklanıyor olabilir ya da normal mi? Ayrıca diğer değerler ve genel durum nasıl? Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    31,7 KB · Görüntüleme: 47
  • Kioaxia.png
    Kioaxia.png
    493,7 KB · Görüntüleme: 56
  • test.png
    test.png
    64,2 KB · Görüntüleme: 45
Arkadaşlar merhaba, çok fazla anladığım bir konu olmadığı için yardım almak istedim. Sağlık durumu %71 çok düşük gibi geldi. Neden kaynaklanıyor olabilir ya da normal mi? Ayrıca diğer değerler ve genel durum nasıl? Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.

SSD'nin sağlığı evet oldukça düşük performansa da etkisini sunmuş yeni bir SSD alma zamanı gelmiş Samsung Pro veya EVO serilerini öneririm kaliteliler.

SSD'nin sağlığı evet oldukça düşük performansa da etkisini sunmuş yeni bir SSD alma zamanı gelmiş Samsung Pro veya EVO serilerini öneririm kaliteliler.
Teşekkürler, performansa şu an için ne gibi bir etkisi var acaba açıklamanız mümkün mü? 2-3 ay içinde yeni SSD alacağım Samsung düşünüyorum.

Teşekkürler, performansa şu an için ne gibi bir etkisi var acaba açıklamanız mümkün mü? 2-3 ay içinde yeni SSD alacağım Samsung düşünüyorum.

Yani açılışta yavaşlamalar uygulama açılırken bekleme süreleri uzayabilir uygulama dosya aktarımı sırasında hız düşüklülüğü vs. ama zaten M.2 olduğu için sizi 3-4 ay daha idare edebilir gittiği kadar :D

Technopat rehberlerinden de izleyebileceğiniz üzere o sağlık değeri 0 dahi olsa diski tam performansında kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu yüzden endişelenmenize gerek gok. Hız değerleri de anormal değil.

Geri
Yukarı