SSD görünmüyor

aslan3434

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar 1.5 yıl oldu olmadı masaüstü toplama bilgisayarım var. Ancak son zamanlarda mavi ekran hatası ile başım belada. Win 10 kullanırken mavi ekran alınca Windows 10'da da sorunlar az çok var olduğunu bilerek 8.1'e geçtim ancak sorun devam etmekte. Biraz önce işlem yaparken harddiskim işlemlerime geç tepki verdi çok sürmeden de Kernel Data Inpage Error bu hata yazısı ile mavi ekran aldım. Harddisk BIOS'ta gözükmediği için fotoğraftaki yazı çıkmakta lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bilmiyorum işine yarar mı, ama bende de aynı problem 15 gün önce vardı. Sistem SSD'ye yüklüydü, mavi ekran veriyordu. SATA kablolarını söküp takınca düzeliyordu. En sonunda tamamen gitti. HD Tune ile taradım Healt kısmanda C4 hatası verdi. Sonra HDD'ye kurdum sistemi sıkıntı düzeldi. SSD'yi değiştirip yeni sistemi SSD'ye kurunca problem çözüldü. HD Tune ile tara istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle cevabın için teşekkür ederim kardeşim aynı sendeki sorun bende de var ancak ürün garantili yani çok fazla uğraşmadan servise göndermek daha mantıklı gibi geliyor ne dersin kardeşim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı