SSD inceleme konumu kopyalayan site

PossibleTurco

Kilopat
Makaleler
34
Arkadaşlar, ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Bir tane site vardı, buradaki konuları kopyalayan hatırlayacağınız üzere. Ve bir tane daha site yine Technopat konularını kopyalıyor sanırım. Bağlantıdaki konu, bana ait burada yazdığım Seagate Barracuda Q1 SSD'nin incelemesi konusuydu. Hatta bakın konunun aslını buradan görebilirsiniz;
Başka konuları da kopyalamışlardır kesin. Neden kopyalıyorlar buradaki konuları bunlar, anlamıyorum. Derdi ne bu adamların? Birisi anlatabilir mi neden kopyaladıklarını?

Kopyaladıkları daha çok konu var, kopyalayarak ellerine ne geçiyor bilmiyorum ama Recep Baltaş, zamanında siteyi bile komple kopyalan birinin olduğunu söylemişti. Yapabilecek bir şey yok gibi.
Burası komple kopyala-yapıştır konular dolu mesela.

Kopyaladıkları daha çok konu var, kopyalayarak ellerine ne geçiyor bilmiyorum ama Recep Baltaş, zamanında siteyi bile komple kopyalan birinin olduğunu söylemişti. Yapabilecek bir şey yok gibi.
Burası komple kopyala-yapıştır konular dolu mesela.
Hocam bunların işi gücü yok mu yav? Ne işsiz insanlar dolu gerçekten Türkiye. Adamın işi gücü yok gelmiş konuları kopyalıyor. Neresinden baksan mantıksızlık, neresinden baksan saçmalık.

Geri
Yukarı