Çözüldü SSD klonlama sonrası eski SSD kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pro.fane

Hectopat
Herkese selam.
Samsung Data Migration ile Samsung 860 Evo SSD'yi 970 Evo Plus NVMe SSD'ye klonladım. Şu anda 970 Evo Plus ile açılıyor bilgisayar ancak 860 Evo'yu kullanamıyorum. Disk 1 kapalı gözüküyor çakıştığı için. Disk 1 üzerinde herhangi bir işlem yapılamıyor bu arada silme, biçimlendirme hiçbir şey. Ekran görüntüsü ekledim. Yardımlarınız için teşekkürler. 111.PNG2222.PNG33.PNG111.PNG2222.PNG33.PNG
111.PNG
2222.PNG
33.PNG

Çözüm
Güvenli modda açıp aynı işlemi(harf yolu değiştirmeyi) tekrar dener misiniz?

Güvenli modda da parametre hatası aldım aynı şekilde.
Çevrimiçi yaptığımda aktarılmış dosyalarda geldi ama en azından sorun çözüldü.
Sorunum çözülmüştür, akşam akşam gösterdiğiniz ilginize teşekkür ederim. Teşekkürler.
Disk 1 veya 2'nin sürücü harf ve yolunu değiştirin. Birisi e olsun(mesela eski SSD'niz: 860 Evo).
Eki Görüntüle 635955

C'yi kullanan uygulamalar düzgün çalışmayabilir dedi, tamam dedim parametle hatası verdi.
Çevrimdışı diye uyarı veren diskin üzerine sağ tıklayıp açılan seçeneklerde tekrar çevrimiçi yapmayı deneyin.

Sadece yardım menüsü gözüküyor diğer hiçbirşeye tıklayamıyorum.

Şu iki konu sizin sorununuzla aynı. Her ikisinde de çevrimdışı görünen diskin üzerine sağ tıklayıp tekrar çevrimiçi yaptıklarında sorunun çözüldüğünü söylemişler.

Güvenli modda açıp aynı işlemi(harf yolu değiştirmeyi) tekrar dener misiniz?

Güvenli modda da parametre hatası aldım aynı şekilde.
Çevrimiçi yaptığımda aktarılmış dosyalarda geldi ama en azından sorun çözüldü.
Sorunum çözülmüştür, akşam akşam gösterdiğiniz ilginize teşekkür ederim. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 567.PNG
    567.PNG
    30,1 KB · Görüntüleme: 26
  • 1234.PNG
    1234.PNG
    34,2 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı