Çözüldü SSD nasıl ve nereye takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SerseriGencc

Picopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
MasterFox 250 SSD
Anakart
AMD A320
Bilgisayarımın 250GB SSD mevcut fakat yetmediği için 2. Bir SSD takmak istiyorum, HDD olmaz çünkü böyle sessiz olsun, Ne yapmalıyım SSD alırım problem yok fakat, nereye takacağım nasıl yapacağım kaç tane takabilirim gibisinden sorularımı yanıtlayın.

Bilgisayarımın 250GB SSD mevcut fakat yetmediği için 2. bir SSD takmak istiyorum, HDD olmaz çünkü böyle sessiz olsun, ne yapmalıyım SSD alırım problem yok fakat, nereye takacağım nasıl yapacağım kaç tane takabilirim gibisinden sorularımı yanıtlayın.

Anakarttaki SATA portlarına takacaksın. Kaç SATA portun varsa o kadara kadar yükseltebilirsin. Vidalaman için de kasanda yerler vardır oralara vidalayabilsin.

Pek bilgili değilimde şimdi benim anakartımda 1 tane daha ssd girişi mevcutmu takmalıyım çünkü yetmiyor

Anakarttaki SATA portlarına takacaksın. Kaç SATA portun varsa o kadara kadar yükseltebilirsin. Vidalaman için de kasanda yerler vardır oralara vidalayabilsin.
Anakart modelimi belirttim lütfen oradan bakarak bilgi veriniz kaçtane olduğunu

Pek bilgili değilimde şimdi benim anakartımda 1 tane daha ssd girişi mevcutmu takmalıyım çünkü yetmiyor

Anakart modelimi belirttim lütfen oradan bakarak bilgi veriniz kaçtane olduğunu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı