SSD' nin bozulduğu nasıl anlaşılır?

Gscofield

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ssd tam kapasite dolunca , oyun oynarken birden yavaşladı ve kapandı sonra da ne yaptıysam açılmadı.Windows yükleniliyorda kalıyor ve kendini resetliyor.Windows 7 de ssd ye kurulu olduğu için pc açılmıyor.Her yolu denedim fakat olmadı. sistem onarma da olmadı.sistem geri yükleme yapmaya çalıştım hiçbişe çıkmadığı yani windows bulunamadı diyor geçmişe de gitmiyor. neyse yede harddisk i taktım onda da sistem geri yükleme yapıyor ( o en son 2017 de kullanılmıştı) o tarihe gidiyor oda açılmıyor ben bu ikisi için ne yapabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodakileri yaparak içinden verilerini kurtarabilirsin. Ben de çöktüğü zaman böyle her şeyi kurtardım.
Daha sonra format at SSD'ye yeniden kurulum yap hiç açılmazsa zaten ölmüştür yeni bir şey alman gerekir. Bu arada markası nedir SSD'nin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu videodakileri yaparak içinden verilerini kurtarabilirsin. Ben de çöktüğü zaman böyle her şeyi kurtardım.
Daha sonra format at SSD'ye yeniden kurulum yap hiç açılmazsa zaten ölmüştür yeni bir şey alman gerekir. Bu arada markası nedir SSD'nin?
Hİ-LEVEL 120 gb
Burda dosyaları kurtarmayı gösteriyor ben ssd de ki fazlalıkları silip yer açmak ve tekrar pc yi çalıştırmak istiyorum. ayrıca bende ssd görmüyor ki

Dediğiniz Hi-Level SSD bu konudaki ise ölmüş olabilir.

Hi-Level 120 GB.

Burada dosyaları kurtarmayı gösteriyor ben SSD de ki fazlalıkları silip yer açmak ve tekrar PC'yi çalıştırmak istiyorum. Ayrıca bende SSD görmüyor ki.

O programla içindekileri de silebiliyorsunuz ayrıca.
Windows çöktüyse zaten tekrar açılacağını sanmıyorum kurulum yapmadan. Gene deneyin istiyorsanız tabii siz bilirsiniz. Olmadı başkasını dikkate alırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz Hi-Level SSD bu konudaki ise ölmüş olabilir.

O programla içindekileri de silebiliyorsunuz ayrıca.
Windows çöktüyse zaten tekrar açılacağını sanmıyorum kurulum yapmadan. Gene deneyin istiyorsanız tabii siz bilirsiniz. Olmadı başkasını dikkate alırsınız.
Yardımınız için teşekkür ederim

Geri
Yukarı