SSD normalden daha boş gösteriyor

theutkan

Decapat
Merhabalar. Benim yerel diskimde (C) 130GB boş alan gösteriyor fakat 100GB'lık bir oyun indirmeyi denediğim zaman oyun biraz iniyor sonlara yaklaştığı zaman uygulama hata verip daha fazla yere ihtiyacınız var diyor. Baktığım zaman da gerçekten SSD dolmuş gösteriyor. Oyunu sildiğim zaman yine 130GB boş alan kalıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? İyi forumlar.

Merhabalar. Benim yerel diskimde (C) 130GB boş alan gösteriyor fakat 100GB'lık bir oyun indirmeyi denediğim zaman oyun biraz iniyor sonlara yaklaştığı zaman uygulama hata verip daha fazla yere ihtiyacınız var diyor. Baktığım zaman da gerçekten SSD dolmuş gösteriyor. Oyunu sildiğim zaman yine 130GB boş alan kalıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? İyi forumlar.

Oyunun indirme dosyası mı 100 GB?

Peki bildiğiniz bir çözüm yolu var mı?
Uzun bir süre şehir dışındaydım. Sıkıştırdıktan sonra yaklaşık kaç gb alan kazandınız? Ayrıca fazladan boş alan sizin için daha iyi olmaz mı? Dediğim gibi oyun için yeterli alanınız yok. Oyunu sıkıştırılmış bir biçimde indirdiğiniz için dosyayı yükledikten sonra aciliyor. 1mb dosya 3mb oluyor örneğin.

Geri
Yukarı