SSD önerisi

Bütçe
300
A2000 250 gb bütçeyi aşıyor ama daha iyi olmaz mı hocam?
A2000, SN550'den biraz daha iyidir aynen. DRAM bulunduruyor (birçok küçük dosya aktarımında fark yaratır) ve büyük bir SLC önbelleği var (daha büyük dosyaları hız düşmesi yaşamadan yazabilirsiniz). Tek eksisi de tamamen doldurursanız performansı bir tık azalır, sorun yaratacak kadar değildir ama.

Fiyat farkına değeceğini düşünüyorsanız alabilirsiniz güzel bir SSD.

A2000, SN550'den biraz daha iyidir aynen. DRAM bulunduruyor (birçok küçük dosya aktarımında fark yaratır) ve büyük bir SLC önbelleği var (daha büyük dosyaları hız düşmesi yaşamadan yazabilirsiniz). Tek eksisi de tamamen doldurursanız performansı bir tık azalır, sorun yaratacak kadar değildir ama.

Fiyat farkına değeceğini düşünüyorsanız alabilirsiniz güzel bir SSD.
Gaming gecesi de beklenebilir aslında. Güzel indirimler oluyor bazen.

SN550 tavsiye ederim şu anda indirimde, SanDisk Ultra NVMe ile aynı üründür. P300 veya Swordfish gibi DRAM bulundurmasa da genel anlamda daha iyi; kontrolcüsü, kullandığı flash, yazılımı, desteği ve garantisi daha üstün.

Eki Görüntüle 966802
Uyumluluk sorunu da yaşamazsınız, sadece SSD'niz en fazla PCIe x2 hızılarıyla çalışır.

A2000 250 gb bütçeyi aşıyor ama daha iyi olmaz mı hocam?
İtopyadan hiç alışveriş yapmadım güvenilir bir site değil mi ?
@Muhammet 64 Amacım sistemi hızlandırmak çok fazla uygulama vs de kullanmıyorum. Hdd den sistem çok yavaş çalışıyor. Bütçeyi çok fazla aşmasam benim için iyi olur. :)
İlginize teşekkür ederim bu arada.

İtopya'dan hiç alışveriş yapmadım güvenilir bir site değil mi?
@Muhammet 64 Amacım sistemi hızlandırmak çok fazla uygulama vs de kullanmıyorum. HDD'den sistem çok yavaş çalışıyor. Bütçeyi çok fazla aşmasam benim için iyi olur. :)

İtopya güvenilirdir. Ben de bilmediğim için sorunlu SSD almışım ona rağmen HDD'ye göre çok hızlı.

İtopyadan hiç alışveriş yapmadım güvenilir bir site değil mi ?
@Muhammet 64 Amacım sistemi hızlandırmak çok fazla uygulama vs de kullanmıyorum. Hdd den sistem çok yavaş çalışıyor. Bütçeyi çok fazla aşmasam benim için iyi olur. :)
İtopya'dan sıkıntı duymadım pek, geçenlerde arkadaşım monitör almıştı o da sıkıntısız tek parça geldi 😁. Sadece kullandıkları UPS Kargo ile sıkıntı yaşayan duymuştum ama bu konumdan konuma değişiyor tabi.

İtopya güvenilirdir. Ben de bilmediğim için sorunlu SSD almışım ona rağmen HDD'ye göre çok hızlı.

İtopya'dan sıkıntı duymadım pek, geçenlerde arkadaşım monitör almıştı o da sıkıntısız tek parça geldi 😁. Sadece kullandıkları UPS Kargo ile sıkıntı yaşayan duymuştum ama bu konumdan konuma değişiyor tabii.

SN550 alayım o zaman tabii fiyatı değişmezse :) İtopya'da şu an sorun var sanırım. Siteye giremedim ben :) Edit: Şu an girebildim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı