SSD önerisi

burakberkk

Hectopat
Anakart
Asus Tuf Gaming B550m-plus wifi
Merhaba. Bu üç üründen birisini düşünüyorum başka tavsiyelere de açığım. Nedenleriyle belirtirseniz sevinirim. Anakartım ASUS TUF Gaming B550M Plus Wi-Fi ve bir adet Kingston A2000 500GB gen SSD kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• 1685029071686.png
    1685029071686.png
    84,7 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung daha iyi diye biliyorum, M.2 tarafında çok bilgim yok.

Merhaba. Bu üç üründen birisini düşünüyorum başka tavsiyelere de açığım. Nedenleriyle belirtirseniz sevinirim. Anakartım ASUS TUF Gaming B550M Plus Wi-Fi ve bir adet Kingston A2000 500GB gen SSD kullanıyorum.

Samsung'un teknolojisi daha iyi kesinlikle Samsung SSD alın.

Samsung 990 Pro 2TB kullanıyorum. Seçtiğiniz ürünlerin fiyatları oldukça uygun. İhtiyacınız doğrultusunda bir tanesini satın alabilirsiniz.

Samsung 980 PRO'da SLC düşük olduğu için sorun yaşama ihtimaliniz var. Aynı zamanda eski 980 PRO ve 990 PRO'larda diskin bozulmamış sektörleri bozulmuş sanarak zamanla diski yazma korumalı moda getirdiğine denk geldim. Herkes Samsung'un kalitesinden bahsetmiş ama her modeli kaliteli olacak diye bir şart kesinlikle yok.

Ben olsam hazır şu an fiyatı da uygunken Fury Renegade alırdım. Zaten soğutuculu geliyor. Ekstra olarak KC3000 alıp soğutucu takarsanız da aynı hesaba gelir.

Kingston'un bu iki modeli kesinlikle P5 Plus'tan daha iyi. Zaten aynı NAND'ları kullanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı