SSD önerisi

cagataydogan

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
amd ryzen 3
amd vega 3 2gb
16gb ddr4 ram
256 gb ssd
256 GB SSD var ikinci bir SSD takmak için hangi SSD takmam gerekir?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-28 230358.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-28 230358.png
    11,9 KB · Görüntüleme: 31
Anakartın ne? SSD için bütçen ne?

Anakartı görselde attım model olarak bilemediğimden CPU-Z'den baktım. Bütçem ise 1TB civari istiyorum 2500TL kadar var.

Adata Legends 710.

1TB var mı ve nasıl takılıyor? Diğer SSD çıkarmadan 2ncil olarak takmak için sordum.

Boyut, bütçe, M.2 mi?

M.2 ne oluyor tam olarak bilemiyorum hangisi olmalı diye size soruyorum hangisi güzel olur veya daha iyi.

Anakartı görselde attım model olarak bilemediğimden CPU-Z'den baktım. Bütçem ise 1TB civari istiyorum 2500TL kadar var.

1TB var mı ve nasıl takılıyor? Diğer SSD çıkarmadan 2ncil olarak takmak için sordum.

M.2 ne oluyor tam olarak bilemiyorum hangisi olmalı diye size soruyorum hangisi güzel olur veya daha iyi.
Siz laptop kullanıyorsunuz galiba? Tam modelini verir misiniz?

Sata kablosu bağlıyorsun. M.2 daha iyidir ancak anakartının M.2 girişi olması gerekir.

Laptopsa iş değişir hocam.

SATA kablosu bağlıyorsun. M.2 daha iyidir ancak anakartının M.2 girişi olması gerekir.

Laptopsa iş değişir hocam.

Laptop kullanıyorum işte bende orada karışıyor kafam.

https://www.hepsiburada.com/asus-d515da-br1424-amd-ryzen-3-3250u-8gb-256gb-ssd-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000022XP0G?magaza=Sner Teknoloji&url_src=and-product-detail
Takılabiliyor mu yani nasıl.

Bilgisayarı güçlendirmek için diyorum başka nasıl güçlendirilir ne almak gerekir. Mesela 8 GB RAM vardı 16 GB RAM yaptım daha başka neler yapılabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı