SSD sağlığının %19 olması performansı etkiler mi?

Bağlaçlardan sonra virgül getirilmez hala getirdiğin için söylüyorum. Ben yaptığım yanlışları bilerek ve isteyerek(üşenerek) yapıyorum, yaptıklarımı da göstereyim.
  1. " M.2 NVMe"
  2. "FPS"
  3. "Yüz yıl"
Ben öğretmen değilim, hatanı söylerim. Karşılık verirsen tüm hatalarını söylerim. Drop, CPU ve GPU kullanımından bahsedilen bir konuda oyun dışında Ne'den bahsedebilirdim? Aynı şekilde diyelim ki hatalıyım, bu durumda benim konu sahibinin oyun oynayan bir tüketici olması tahminim doğru çıkar. Mantık olarak ya dediğimi doğruluyorsun ya da kendini yalanlıyorsun.

Dahası darboğazdan yanlış sırada bahsedip ana çözüm olarak M.2 SSD yanıtını vermişsin gibi bir hava oluşmuş ki konu sahibi de ilk olarak M.2 SSD önerisi istemiş. Sorunu çözmeyeceğini bile bile "Peki önerebileceginiz iyi M.2 SSD var mı? Hazır indirimler falan varken bakıp alayım." cevabını vermiş ki belki, tamam anladım, cevabını içinden verip SSD seçmeye karar vermiştir, onu bilemem.
Teşekkür ederim bana bir şey öğrettiğin için. Fakat fazla saldırgan bir tutum sergiliyorsun, özellikle haksız olduğunda. Tartışmaya son vermek istiyorum, iyi forumlar.

Teşekkür ederim bana bir şey öğrettiğin için. Fakat fazla saldırgan bir tutum sergiliyorsun, özellikle haksız olduğunda. Tartışmaya son vermek istiyorum, iyi forumlar.
Haksız bir konum veya mesajım olduğunda etiketleyip yazarsın. Açıklamasını da adım adım belirtirsin. Güle güle.

Haksız bir konum veya mesajım olduğunda etiketleyip yazarsın. Açıklamasını da adım adım belirtirsin. Güle güle.

TloTEvil hocam edebiyat hocalığınızı başka yerde yapın lütfen çok gereksiz konuşuyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı