Çözüldü SSD sisteme ekli görünüp disk yönetiminde görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

compengin

Hectopat
Arkadaşlar selam,

Mevcut SSD'min yanına Evo 860 M.2 SSD aldım ve taktım sorunsuz olarak. BIOS ve aygıt yöneticind SSD görünüyor ancak hala sadece C sürücüsü görünüyor. Bilgisayar yönetiminden isim vermek gerektiği için, bilgisayar yönetimine girdiğimde orada görünmüyor. Yardımlarınızı rica ederim.

Dosya Ekleri

• 111.PNG
    111.PNG
    19,6 KB · Görüntüleme: 109
  • 222.PNG
    222.PNG
    4 KB · Görüntüleme: 66
Çözüm
Hızlı dönüşünüz için çok teşekkürler, hızlı biçimlendirme ve sıkıştırmayı seçmedim. Şu an biçimlendiriyorum. Sanırım sorun çözüldü.
Yeni birim oluşturmanız lazım bunun için.

1. Disk 1 yazan kısımda ki Ayrılmamış alan bölgesine sağ tıklayın ve Yeni Basit Birim'i seçin
  2. Bu, Yeni Basit Birim Sihirbazını çalıştırır. Bu sihirbaz, yükleme süreci boyunca size rehberlik eder
  3. Diske bir sürücü harfi atayın. Mevcut olarak kullanımda olmayan herhangi bir harf seçebilirsiniz
  4. Disk için bir dosya sistemi seçin. Dosya sistemi aslında, depolama aygıtının biçim veya temel türüdür. Bölüme bir Windows işletim sistemi yüklemeyi planlıyorsanız NTFS dosya sistemini seçin
  5. Birim Etiketi metin kutusunda bölümü adlandırın. Bölümünüz için herhangi bir ad seçebilirsiniz
  6. Şimdi yeni bir bölüm oluşturmak için Bitir'e tıklayın.

Hızlı dönüşünüz için çok teşekkürler, hızlı biçimlendirme ve sıkıştırmayı seçmedim. Şu an biçimlendiriyorum. Sanırım sorun çözüldü.

Dosya Ekleri

• 4.PNG
    4.PNG
    7,2 KB · Görüntüleme: 37
  • 5.PNG
    5.PNG
    11,3 KB · Görüntüleme: 38
Çözüm

Geri
Yukarı