Panasonic SSD durumu iyi mi?

FURYMUSTİ

Femtopat
Yer
MONSTER'IN OFİSİNDE BİLGİSAYAR AŞIRMAYA ÇALIŞIYOR
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Normal SSD'nin 11 yılı vardı ama 72 gün önce canlı dersler nedeniyle yeni Panasonic SSD aldık sizce durumu iyi mi?

resim_2021-03-01_222721.png

Normal SSD'nin 11 yılı vardı ama 72 gün önce canlı dersler nedeniyle yeni Panasonic SSD aldık sizce durumu iyi mi?

Eki Görüntüle 902060

Okuma hataları olmuş ve yanlış bakmıyorsam 10 tane bad block olmuş. Çok da iyi değerler değil. CrystalDiskMark testi yapıp değerleri paylaşır mısın?

Şu anda zamanım yok canlı dersteyim ve en son tam tarama yaparken Opera'yı kapatamadım taramayı durdurup çıktım ama hala Opera'yı kapatamadım sizce nedeni nedir?
Zaten yeni değil çıkma parça olduğu için doğal.
Crystal disk mark yerine HD Tune ile de yapabilir miyim 13 yaşındayım ve teknik konulara pek aşina değilim burada öğreniyorum zaten.

Şu anda zamanım yok canlı dersteyim ve en son tam tarama yaparken Opera'yı kapatamadım taramayı durdurup çıktım ama hala Opera'yı kapatamadım sizce nedeni nedir?
Zaten yeni değil çıkma parça olduğu için doğal.
Crystal disk mark yerine HD Tune ile de yapabilir miyim 13 yaşındayım ve teknik konulara pek aşina değilim burada öğreniyorum zaten.

HD Tune HDD için tasarlanmış bir program. Hız testi yapabilirsiniz lakin AS SSD CrystalDiskMark ve Atto daha iyi olur.

Geri
Yukarı