SSD takılan Laptopun Garantisi devre dışı kalır mı?

0Emre

Hectopat
Yakın zamanda bir Laptop alacağım içine aldığım zaman SSD takmak istiyorum ama garantisi bozulabilir ne yapmalıyım?

Yakın zamanda bir Laptop alacağım içine aldığım zaman SSD takmak istiyorum ama garantisi bozulabilir ne yapmalıyım?
Evet, garanti kapsamı dışında kalabilir ya da kalmaya da bilir. Üretici firmayla iletişime geçip öyle karar vermelisin.

Notebook'un HDD kısmına alt kapağı komple sökmeden görseldeki gibi erişimin varsa sorun olmaz yoksa servise gönder onlar taksın sıkıntı yaşayabilirsin alt kapagı kendin sökersen
412921

Dosya Ekleri

• csm_IMG_3353_03_dc59811824.jpg
    csm_IMG_3353_03_dc59811824.jpg
    226,9 KB · Görüntüleme: 38
Notebook'un HDD kısmına alt kapağı komple sökmeden görseldeki gibi erişimin varsa sorun olmaz yoksa servise gönder onlar taksın sıkıntı yaşayabilirsin alt kapagı kendin sökersen
Eki Görüntüle 412921

Benim Acer marka notebookumda da böyleydi, daha yeni aldım servisten, cihaza zarar vermediğiniz sürece bir sıkıntı olmuyor.

Benim Acer marka notebookumda da böyleydi, daha yeni aldım servisten, cihaza zarar vermediğiniz sürece bir sıkıntı olmuyor.
Kapağı açtın SSD'yi taktın olduda 1 hafta yada 1 ay sonra pc kendi kendine bozuldu nasıl ispatlayacaksın zarar vermediğini

Kapağı açtın SSD'yi taktın olduda 1 hafta yada 1 ay sonra pc kendi kendine bozuldu nasıl ispatlayacaksın zarar vermediğini

Bizzat ordaki kadına sordum bana bu cevabı verdi. Acer tarafından eğer kapak resimdeki gibiyse açılıp ram ve ssd yükseltmesi yapmanın sakıncası yok. Şayet laptobun altında kapak yoksa açma iznin yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı