Çözüldü SSD takıldıktan sonra BIOS'a girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirYTB0

Centipat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
Apacer Panther as340
Ekran kartı
intel HD 2000
İşlemci
Celeron B815
Merhaba herkese. SSD taktım laptopa format atmaya başlayayım dedim. Paylaştığım fotodaki ekran geliyor. BIOS'a hiçbir şekilde girilmiyor. Ne olursunuz yardım edin ödevim var onu halletmem lazım bilgisayarda nasıl çözebilirim? Teşekkürler herkese.

Merhaba herkese. SSD taktım laptopa format atmaya başlayayım dedim. Paylaştığım fotodaki ekran geliyor. BIOS'a hiçbir şekilde girilmiyor. Ne olursunuz yardım edin ödevim var onu halletmem lazım bilgisayarda nasıl çözebilirim? Teşekkürler herkese.

Grundig GNB 1440 A1 b8 laptopum bu

Dosya Ekleri

• D2531DDD-1DDF-44EB-A8FA-42F038E00445.jpeg
    D2531DDD-1DDF-44EB-A8FA-42F038E00445.jpeg
    261,2 KB · Görüntüleme: 30
Çözüm
Hala girmedi acaba BIOS silinmiş olabilir mi?

Hayır hocam, BIOS silinse görüntü gelmezdi, şu an "Ethernet bilmem ne bilmem ne" üzerinden boot ediliyor cihaz. Diski görmediği için direkt diske başka bilgisayar üzerinden sistem dosyalarını atıp sonra bilgisayara takmanız gerek diski. Bir kaç anakartta var böyle saçma hatalar.
Üst üste açıp kapadım SSD'ye zarar gelmemiştir değil mi hocam yeni aldım?
Yok hocam SSD'yi görmüyor zaten. Örnek vereyim canım sıkılınca bilgisayara sürekli aç kapa yapıyorum zorla ama SSD sağlığı düşmüyor (Tavsiye etmiyorum yine de).

Yok hocam SSD'yi görmüyor zaten. Örnek vereyim canım sıkılınca bilgisayara sürekli aç kapa yapıyorum zorla ama SSD sağlığı düşmüyor (tavsiye etmiyorum yine de).

Hocam şu şekilde yaptım SSD'yi̇ çıkarttım ana bilgisayarıma takıp içine Windows 10 kurdum sonra geri laptopa taktım bu şekilde sorunumu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı