SSD takili ama Windows'u görmüyor

pcdenanlayaman

Picopat
Daha fazla  
SSD takili bilgisayar açılırken SSD goruyor ama loading sistem diyor ve disk boot failure insert System disk and press enter diyor ve son olarak PC dün gayet iyi çalışıyordu.

Dostum bak sende bir sıkıntı mı var anlamıyorum. Sana hiç bilmeyenler için link de attım hattı parazit sorular soruyosun. Link istiyosun link atıyoruz. Hala link soruyosun. Dediklerimizin zerre hiçbirini yapmadan aynı soruları sormaya devam ediyorsun.

Load Optimized Defaults yap daha sonra F10 tuşuna bas evet ya da yes de bilgisayarı yeniden başlat. Allah aşkına tüm aklını ver şu mesajıma daha da aynı soruları sorarsan çıkıp gidicem naparsan yap.
Deniyorum bekle

Dostum bak sende bir sıkıntı mı var anlamıyorum. Sana hiç bilmeyenler için link de attım, hala parazit sorular soruyosun. Link istiyosun, link atıyoruz. Hala link soruyosun. Dediklerimizin zerre hiçbirini yapmadan aynı soruları sormaya devam ediyorsun.

Load Optimized Defaults yap daha sonra F10 tuşuna bas evet ya da yes de bilgisayarı yeniden başlat. Allah aşkına tüm aklını ver şu mesajıma daha da aynı soruları sorarsan çıkıp gidicem naparsan yap.
Al olmuyo

Son düzenleme:
Bana ne kızıyosun birader. Sen sormadın mı nasıl default yaparım diye. Ben onun cevabını verdim sana. Zaten sorunun çözümü format. Boomerlığı bırakda git format at bilgisayara. Başka çözümü yok.

Verecem bilgisayarcı ya format atsın kaç tldir bilgin varmi
Hocam kendinizi masrafa sokmayın derim. Dediğim adımlar uygulayın yeterli. Sonrasında bilgisayarı açmadan önce flash belleki takın açın zaten kurulum ekranına gelecektir. Gelmezse buraya yazın yardımcı oluruz. Sonrasında da yardım ederiz.

Hocam kendinizi masrafa sokmayın derim. Dediğim adımlar uygulayın yeterli. Sonrasında bilgisayarı açmadan önce flash belleki takın açın zaten kurulum ekranına gelecektir. Gelmezse buraya yazın yardımcı oluruz. Sonrasında da yardım ederiz.
Tamamdir sdd arizlanmis eski HDD taktım sıfırladım şuan herşey normal

Tamamdir sdd arizlanmis eski HDD taktım sıfırladım şuan herşey normal
Sdd format deniycem öğrenicem yani videolara bakicam

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı