SSD takili ama Windows'u görmüyor

pcdenanlayaman

Picopat
Daha fazla  
SSD takili bilgisayar açılırken SSD goruyor ama loading sistem diyor ve disk boot failure insert System disk and press enter diyor ve son olarak PC dün gayet iyi çalışıyordu.

Default yaapmak için ilk attığınız fotoğraftan load optimized default seçin evet deyin ardından exit without settings.
Yaptım bu seferde logoda kaliyo ve sistemde hata oluştu yeniden baslatiliyo diyo

Default yaapmak için ilk attığınız fotoğraftan load optimized default seçin evet deyin ardından exit without settings.
Yardım ediceimisin

Son düzenleme:
Yaptım bu seferde logoda kaliyo ve sistemde hata oluştu yeniden baslatiliyo diyo

Yardım ediceimisin
Hocam bir kaç kere deneyin. Olmazsa format. Format içinde 8 GB flash bellek lazım. Sisteminiz eski. Windows 8.1 kurun derim. Ama Windows 10'a alıştım diyorsanız da Windows 10 iso dosyasını indirin.
İndirmek için:
Buradan medya oluşturma aracını indirin. (Yalnız bu adımlar bilgisayarda olması gerekenler. Başka bir cihazda (örneğin telefonda) olmaz.) Sonra uygulamayı açın. Ardından USB belleğe yazdır seçeneği var. Onu seçin. Flash belleki takın. Karşınıza iki tane seçenek gelecek. Bir tanesi "İso dosyasını indir." diğeri "USB belleke yazdır.". Biz 2. seçeneği seçeceğiz. Sonra taktığınız flash belleki seçin. Sonrasını da zaten siz halledersiniz.

Hocam bir kaç kere deneyin. Olmazsa format. Format içinde 8 GB flash bellek lazım. Sisteminiz eski. Windows 8.1 kurun derim. Ama Windows 10'a alıştım diyorsanız da Windows 10 iso dosyasını indirin.
İndirmek için:
Buradan medya oluşturma aracını indirin. (Yalnız bu adımlar bilgisayarda olması gerekenler. Başka bir cihazda (örneğin telefonda) olmaz.) Sonra uygulamayı açın. Ardından USB belleğe yazdır seçeneği var. Onu seçin. Flash belleki takın. Karşınıza iki tane seçenek gelecek. Bir tanesi "İso dosyasını indir." diğeri "USB belleke yazdır.". Biz 2. seçeneği seçeceğiz. Sonra taktığınız flash belleki seçin. Sonrasını da zaten siz halledersiniz.
Tamadir şimdi tek sıkıntı format atmayı bilmemem ama onuda youtubdan öğrenebilirim link verme şansın varmı kolay yoldan format

Tamamdır. Bakıyorum hocam.
Off hocam off baya sıkıntılı iş

Tamamdır. Bakıyorum hocam.
Ya dün ne güzel acikti bilgisayar şimdi niye böyle yapiiyo

Off hocam off baya sıkıntılı iş

Ya dün ne güzel acikti bilgisayar şimdi niye böyle yapiiyo
Dün uygulama yüklediniz mi? Eğer yüklediyseniz güvenilir bir siteden mi indirdiniz? Site güvenli değilse virüs bulaşmış olmalı. Ve de BIOS'taki ayarı bilgisayarı kapattıktan sonra yaptıysanız açılmamasının diğer sebebi de bu.

Dün uygulama yüklediniz mi? Eğer yüklediyseniz güvenilir bir siteden mi indirdiniz? Site güvenli değilse virüs bulaşmış olmalı. Ve de BIOS'taki ayarı bilgisayarı kapattıktan sonra yaptıysanız açılmamasının diğer sebebi de bu.
Sabah kalktım PC aciyim dedim ama logodan sonra kapaniyo

Dostum bak sende bir sıkıntı mı var anlamıyorum. Sana hiç bilmeyenler için link de attım, hala parazit sorular soruyosun. Link istiyosun, link atıyoruz. Hala link soruyosun. Dediklerimizin zerre hiçbirini yapmadan aynı soruları sormaya devam ediyorsun.

Load Optimized Defaults yap daha sonra F10 tuşuna bas evet ya da yes de bilgisayarı yeniden başlat. Allah aşkına tüm aklını ver şu mesajıma daha da aynı soruları sorarsan çıkıp gidicem naparsan yap.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı