SSD tavsiyesi

Aşağıdaki SSD'yi alacağım kampanyada. İşin içinde bir şeyler var mı yoksa normal kampanya mı?

Bunları öneririm.

Hep James Donkey iyi derlerdi ama.
James Donkey genel olarak iyi bir üretici değil. Bunu söyleyen bilgisiz kişilerdir muhtemelen.

James Donkey'nin bu SSD'si ise, düşük hızlar, ölü bloklar, uyum sorunları, ısınma gibi bir çok soruna sahip.

Patriot Burst öneririm. Kendim kullanıyorum, birçok arkadaşıma da aldırdım. Hepsi de memnun.

Forumda dilimizde tüy bitti şu SSD'yi almayın diye. Niyesini de sorarsınız şimdi dur sıralıyım: Hızı çok çabuk düşüyor, sağlığı da hızlı düşüyor (tam emin değilim bundan ama hızının hızlı düştüğüne eminim).
Peki 1 senedir kullanıyorum hiç hızı düşmedi. Hızının düşmesi kullanan kişinin nasıl kullandığına bağlı.

Peki 1 senedir kullanıyorum hiç hızı düşmedi. Hızının düşmesi kullanan kişinin nasıl kullandığına bağlı.

Siz kullanıyorsunuz diye o ürün iyi olmuyor. Bende de T500BT var, hiç sorun yaşamadım ama sorun yaşayan çok. Üstüne üstlük Q10 gibi bir alternatifi var, ben de önermiyorum kendi kullandığımı.

Siz kullanıyorsunuz diye o ürün iyi olmuyor. Bende de T500BT var, hiç sorun yaşamadım ama sorun yaşayan çok. Üstüne üstlük Q10 gibi bir alternatifi var, ben de önermiyorum kendi kullandığımı.
Bende sorun yaşamadığım için önerdim ve sorun yaşayan da görmedim forumda. (Gözden kaçanlara bir şey diyemem.)

Yeni konular

Geri
Yukarı