SSD Tavsiyesi

kaanator26

Decapat
Daha fazla  
Hocam takmayın, her forumda böyleleri çıkar karşınıza...

Gayet mantıklı öneriniz...

Katılıyorum, haklısınız sizin gibi güzel insanların bu platformda var olmaları çok kıymetli. Tabii ki her insanla aynı görüşte olamayabiliriz, bizi farklı kılan da budur zaten hepimizin farklı düşünmesi ama doğru ama yanlış :)

İkincisi, rakipsiz. Gigabyte'nin fiyatı da uçmuş zaten. CS900 tercih edin, PNY'nin fiyatı fena değilmiş.

Gigabyte benim içime sinmedi zaten PNY SSD'yi alasım var 2-3 ay sonra pert olmasından korkuyorum çok da bir şey yapmayacağım zaten içinde sadece işletim sistemi olacak HDD takacağım oyunları oraya yükleyeceğim. Oyunlarda bir performans değişikliği olmaz değil mi mesela Valorant'ı SSD'ye kurunca 150 FPS HDD'ye kurunca 100 FPS olmaz değil mi?

Artı -1 Eksi
Gigabyte benim içime sinmedi zaten PNY SSD'yi alasım var 2-3 ay sonra pert olmasından korkuyorum çok da bir şey yapmayacağım zaten içinde sadece işletim sistemi olacak HDD takacağım oyunları oraya yükleyeceğim. Oyunlarda bir performans değişikliği olmaz değil mi mesela Valorant'ı SSD'ye kurunca 150 FPS HDD'ye kurunca 100 FPS olmaz değil mi?
Ben kişisel tecrübelerime dayanarak bu ürünü size tavsiye ederim, uzun vadeli kullanımda bir sorun çıkarmayacaktır. Yine de tercih sizin. :)
bknz.

Her iki SSD'yi satın alsan sonuç değişmeyecek, bu SSD'ler öyle kolay kolay 2-3 ayda bozulacak şeyler değiller. FPS değerin değişmez, sadece eskiden HDD yüzünden yaşadığın drop sorununu çözebilirsin. PNY CS900 kötü bir model değil. GIGABYTE 120 ve 240'da fiyatına göre güzel. Hangisi içine siniyorsa onu al, CS900 öneriyorum yine de.

@Antidepressant yahu neden konu sahibine beğenmedim tepkisi atıyorsun? Onu da geçtim her mesaja beğenmedim atıyorsun. Elindeki SSD kötü değil zaten, GIGABYTE'yi gömen mi oldu burada?

Aynı SSD'yi beraber kullanıyoruz ama adama dayatmıyorum, iki SSD'de pişman etmez. Neyin heyecanı bu?

Geri
Yukarı