SSD test sonuçları normal mi?

Sıradanbiri3498

Hectopat
SSD veya HDD modeli
Apacer 480 GB
Anakart
A320M-A PRO
FiveM oynarken bilgisayarın aniden donup kalması sorununu yaşıyorum. SSD kaynaklı olabileceğini düşündüm ve bir stres testi yaptım. Değerlerin ne kadar normal veya sağlıklı olduğu konusunda hiçbir fikrim yok. Değerler normal mi? Ya da normal değilse de normalleştirmenin bir yolu var mı? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-28_213447909.png
    resim_2022-05-28_213447909.png
    35,3 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
FiveM oynarken bilgisayarın aniden donup kalması sorununu yaşıyorum. SSD kaynaklı olabileceğini düşündüm ve bir stres testi yaptım. Değerlerin ne kadar normal veya sağlıklı olduğu konusunda hiçbir fikrim yok. Değerler normal mi? Ya da normal değilse de normalleştirmenin bir yolu var mı? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
Ssd nin tam modelini yazarsanız cevap alabilirsiniz.

Bu modelin normal değerleri 550/520MB'tı yanlış hatırlamıyorsam. Okuma yazma da neredeyse %50'lik bir kayıp var. Crystal Disk Info programı tekrar bir görüntü paylaşabilir misiniz.

anormal bir değer hocam sata 3 bir ssd sanırım bende sata 3 kullanıyorum ve 558/503 mb/s bir değer alıyorum sizin değerlerde %47 lik bir kayıp var nerdeyse garantisi varsa garantiye gönderin

Yeni konular

Geri
Yukarı