SSD ve HDD ayırma

Rosso Valentino

Hectopat
Ben sistemi SSD'ye depolamayı da HDD'ye yapmak istiyorum. Fakat bunu nasıl yapacağım bilmiyorum. Format esnasında yapılabileceğini tahmin ediyorum. Eğer öyleyse format esnasında ne gibi ayarlar yapmalıyım?

Ben sistemi SSD'ye depolamayı da HDD'ye yapmak istiyorum. Fakat bunu nasıl yapacağım bilmiyorum. Format esnasında yapılabileceğini tahmin ediyorum. Eğer öyleyse format esnasında ne gibi ayarlar yapmalıyım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Format atıp bu işlemi uygularsanız Windows direkmen SSD'ye geçecek ama formatsız olursa tüm uygulamalar.

Zaten onlar c ve d gibi iki ayrı disk olarak gözükür. İşletim sistemini kurarken SSD diski seç. Programları da HDD diski seçerek kur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı