SSD ve RAM önerisi

Sizin RAM'iniz Samsung olarak geçiyor, ben olsam riske atmadan Samsung alırdım. Tamamen aynı özelliklere sahip Samsung olsa bile bazen uyumsuzluk sorunu olabiliyor, Kingston alıp riske girmeyin bir de.

Haklısınız önerilerin çok teşekkür ederim dikkate alarak ürünleri alacağım

SSD için şu an bütçenize en uygun model 870 EVO. Sanırım 2 tane RAM slotu var cihazınızda. Benzer bir RAM almanız gerekiyor. Voltaj ve hızları aynı olmalı aynı şekilde CL değerleri de. Uyumsuzluk olmaması adına markası da Samsung olmalı. Bilendenal sitesinden alabilirsiniz. Ayrıca canlı destek kısmından adamlara hangi RAM'in uyumlu olacağını sorabilirsiniz. Güvenilir bir site. Geçen RAM aldım eski bir cihaza oradan. Sorunsuzca elime ulaştı.

Bilendenal sitesiyle görüştüm bana RAM olarak önerdiler ama Kingston RAM önerdiler samnsung değil ve bir de pahalıydı.

SSD için biraz bütçeyi arttırıp şunlara bakmanızı öneririm:

Sizin için yeterliye 240'lık modellerine de göz atabilirsiniz.

İyi akşamlar kardeşim aklıma bir soru takıldı da sormak istedim bana burada önerdiğin RAM de 1600 Mhz olarak gösteriyor ama benim pc de CPU-Z de baktığımda 800 Mhz yazıyor burada kafam karıştı ben şimdi 1600 Mhz lik alıp taksam uyum sağlar mı bana bir sıkıntı çıkarır mı?

CPU-Z den bilgileri tekrar attım burada

IMG_20210401_222522.jpg

IMG_20210401_222513.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı