Çözüldü SSD Windows Boot Manager olarak nasıl ayarlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kayzıy

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Disk kopyalama işlemini yaptım HDD'den SSD'ye, sonra boot option olarak ilk onu seçtim, sistem açılmadı, hata verdi. Acaba SSD'yi nasıl Windows Boot Manager olarak ayarlarım?

Çözüm
Peki şimdi ben Windows'u hızlı kullanmak istiyorum. Onun için de Windows'u kuracağım SSD'ye şimdi SSD'yi boot Manager yapamıyorum hard diski çıkarsam hata alıyorum. Windows'u nasıl kurup çalıştırabilirim?

Zaten kurulu bilgisayarda Windows 10.

USB'ye Windows 10 imaj dosyasını yazdırıp bilgisayarı USB üzerinden başlatacaksın. Verilerini yedeklemeyi unutma.
Disk kopyalama işlemini yaptım HDD'den SSD'ye, sonra boot option olarak ilk onu seçtim, sistem açılmadı, hata verdi. Acaba SSD'yi nasıl Windows boot Manager olarak ayarlarım?

SSD'ye direkt Windows'u kurmuş olmanız gerekmiyor mu onun için?

Disk kopyalama işlemini yaptım HDD'den SSD'ye, sonra boot option olarak ilk onu seçtim, sistem açılmadı, hata verdi. Acaba SSD'yi nasıl Windows boot Manager olarak ayarlarım?

Tam olarak olmaz diye biliyorum illaki bir sorun çıkar. Size önerim önemli dosyalarınızı yedekleyin ve SSD Windows kurarak yedeklediğiniz şeyleri buraya kurun.

Tam olarak olmaz diye biliyorum illaki bir sorun çıkar. Size önerim önemli dosyalarınızı yedekleyin ve SSD Windows kurarak yedeklediğiniz şeyleri buraya kurun.
Peki şimdi ben Windows'u hızlı kullanmak istiyorum. Onun için de Windows'u kurcam SSD'ye şimdi SSD'yi boot manager yapamıyorum harddiski çıkarsam hata alıyorum. Windows'u nasıl kurup çalıştırabilirim?
Kopyalamak değil. Direkt kurulumu SSD'ye yapmanızdan bahsediyorum.

Peki şimdi ben Windows'u hızlı kullanmak istiyorum. Onun için de Windows'u kuracağım SSD'ye şimdi SSD'yi boot Manager yapamıyorum hard diski çıkarsam hata alıyorum. Windows'u nasıl kurup çalıştırabilirim?

USB'ye Windows 10 imaj dosyasını yazdırıp bilgisayarı USB üzerinden başlatacaksın. Verilerini yedeklemeyi unutma.

Çözüm
Bilgisayarda da çok uygulama var. Hepsi silinecek internette yavaş bütün oyunlar, uygulamalar 10 günde iner şimdi :(. Teşekkürler yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı