SSD Yanlış İşlev Hatası

KYKPAT

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sorunumu başlıkta belirttim. Yeniden başlattığımda sorun çözülüyor fakat geçici. SSD'de kurulu olan oyunum oyun esnasında atıyor ve SSD'ye girmeye çalıştığım an bu hatayı alıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Burada da olay görüntüleyicisi ekran alıntısı.Birim gölge kopyası sağlayıcısında hata oluştu. Bu ne anlama geliyor?
@Recep Baltaş @Ali Güngör Lütfen yardımcı olun bana.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    36,6 KB · Görüntüleme: 165
  • Adsız.png 2.png
    Adsız.png 2.png
    95 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleme:
Marka model nedir? Sistem özelliklerinizi de paylaşır mısınız.
Sistem ve marka model imzada yazıyor Ali bey.Zaten Windows'u kurduktan sonra tonla mavi ekran hatası aldıktan sonra gına geldi Hdd'ye kurmak zorunda kaldım sadece 1-2 oyunu kurmuştum Ssd'ye sonrada ara ara böyle hatalar alıyorum.Bu arada laptop Dell 7577

İmzada yazan sistem mobilde görünmüyor. Kaldı ki konuya sonradan girenler yeni bir sistem görecekler ileride ve yararlanamayabilirler bu yüzden.
Anladım Ali bey sistem ve ssd modeli şöyle İntel İ5 7300HQ --- 1x8 GB 2400 Mhz --- Gtx 1050 4GB --- Seagate FireCuda Gaming SSHD --- Adata 256 GB XPG XS6000 SSD

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı