SSD'de fazla bir şey yüklü olmamasına rağmen dolu gözüküyor

Emir50

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte A320M-H.İşlemci:Ryzen 5 5600.Ekran kartı:Asus Tuf Gaming GTX1650.Ram:G.skıll 3200mhz 8x2.Güç kaynağı:Sharkoon SHP650 V2 650 W
Meslek
Öğrenci
SSD de fazla bir şey yüklü değil ama dolu gözüküyor veya bir şey yüklü benim haberim yok, C diskini seçiyorum ve oradaki dosyaların ne kadar yer kapladığına bakıyorum C de olan şeyler normalde 250GB falan gözükmesi lazım ama SSD tamamen dolu gözüküyor. Belki SSD de bir şeyler yüklü gözükmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Desktop Screenshot 2023.09.01 - 15.31.02.74.png

SSD de fazla bir şey yüklü değil ama dolu gözüküyor veya bir şey yüklü benim haberim yok, C diskini seçiyorum ve oradaki dosyaların ne kadar yer kapladığına bakıyorum C de olan şeyler normalde 250GB falan gözükmesi lazım ama SSD tamamen dolu gözüküyor. Belki SSD de bir şeyler yüklü gözükmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1926774
Virüs girmiş olabilir, aklıma bu geldi. Onun dışında iyi bilen arkadaşlar sizi bilgilendirecektir.

Windows arama yerine "diğer sürücülerdeki depolama kullanımı" yazıp, çıkan ekrandan Yerel Disk (C: )'yi seçip oranın fotoğrafını atabilirmisiniz?

Virüs girmiş olabilir, aklıma bu geldi. Onun dışında iyi bilen arkadaşlar sizi bilgilendirecektir.

Virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı, teşekkür ederim.

Windows arama yerine "diğer sürücülerdeki depolama kullanımı" yazıp, çıkan ekrandan yerel disk (C: )'yi seçip oranın fotoğrafını atabilir misiniz?

Hocam oradan baktım D'ye yüklediklerim C de gözüküyor. D de 930 GB'den 160 boş diyor, bilgisayarda FIFA 22 yüklü değil D de yüklü gözüküyor.

Son düzenleme:
Eğer ki internet tarayıcınızdan indirdiyseniz, indirilenler klasörünü temizliyor musunuz? Ya da yanlış diske kurmuş olabilirsiniz.

Hocam indirilenler klasörüde temiz galiba Windows da bir hata var en iyisi ben bilgisayara bir format atayım, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı