SSD'de kayıp 20GB var

Biraz gec bir cevap olacak ama soylemem lazim aga harbiden yanlış anlamayin da beyninizi kullanin az gozunuzu seveyim hicbiriniz adamin soyledigi seyi anlamamissiniz uzerine yargilayip dalga gecmissiniz. Cevaplari okurken ben kanser oldum. Kendi kendinizi rezil etmissiniz az kitap okuyun. Bende de ayni sorun var ama 16 GB civarinda. Nedenini arastirayim dedim karsilastigim cevaplara bak. Neyse dostum sorunu cozduysen beni de aydinlatirsan sevinirim.

Biraz gec bir cevap olacak ama soylemem lazim aga harbiden yanlış anlamayin da beyninizi kullanin az gozunuzu seveyim hicbiriniz adamin soyledigi seyi anlamamissiniz uzerine yargilayip dalga gecmissiniz. Cevaplari okurken ben kanser oldum. Kendi kendinizi rezil etmissiniz az kitap okuyun. Bende de ayni sorun var ama 16 GB civarinda. Nedenini arastirayim dedim karsilastigim cevaplara bak. Neyse dostum sorunu cozduysen beni de aydinlatirsan sevinirim.

İlk mesajda da yazmıştım tekrardan yazıyorum belki kafanın içindeki şeyi biraz kullanırsan anlayabilirsin. Üreticilerin söylediği 1 GB/TB ile bilgisayardaki 1 GB/TB aynı değil.
Ha ayriyeten diskin ve sistemin kendine ayırdığı bir kaç GB/MB boyut vardır fakat o sayı söylenen eksik miktarlara göre çok daha azdır.

İlk mesajda da yazmıştım tekrardan yazıyorum belki kafanın içindeki şeyi biraz kullanırsan anlayabilirsin. Üreticilerin söylediği 1 GB/TB ile bilgisayardaki 1 GB/TB aynı değil.
Ha ayrıyeten diskin ve sistemin kendine ayırdığı birkaç GB/MB boyut vardır fakat o sayı söylenen eksik miktarlara göre çok daha azdır.

😀 Ne komik milletsiniz vallahi cahil kaldik cok yazik ya. Adam etiketledigi mesaji okumamış ayni seyleri yazmis vallahi kahkaha attim. Bir de beyinden falan bahsediyor. Sasirtici vallahi o cumleleri omuriligini kullanarak yazman.

Neyse acıdım bir ipucu vereyim konu o değil istersen bir daha oku ama sen bilirsin tabii kasini gözünü yumup yazmaya başlamışsındır şimdi yazık :)

Yeni konular

Geri
Yukarı