SSD'deki Veriler HDD'ye Nasıl Aktarılır?

XASLANBEYX17

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben masaüstü bilgisayar kullanıyorum. İçinde 120 GB SSD var ve dolduğu için bugün Seagate Expension 1 TB harici HDD aldım ve SSD'yi boşaltıp ona aktarmaya çalıştım. Her şeyi ama her şey silindi hiçbir şey anlayamadım. HDD'yi nasıl kullanabilirim? SSD'yi ne yapacağım? Bir şey indirdiğim zaman yine SSD'ye indiriyorç HDD'ye indirmesi için ne yapmam gerekiyor?

Kurulum yerini seçtin mi yükleme yaparken?
Steam'den oyun indirirken indirmeye bastığın zaman kütüphane klasörünü HDD'de işaretle, SSD'de değil. HDD'ye kurulum yapmayanları tespit edip kendin elle işaretlemek zorundasın.
Mesela Abi Şimdi bana şöyle birşey de söylendi hdd ye yükleyeceksin oynayacağın zaman ssd ye atacaksın öyle oynayacaksın gibisinden bu doğru mu ve mesela senin dediğin gibi ssd ye kurulanları kendim seçip hdd ye atıp ssd den silmem mi gerekiyor

Mesela Abi Şimdi bana şöyle bir şey de söylendi HDD'ye yükleyeceksin oynayacağın zaman SSD'ye atacaksın öyle oynayacaksın gibisinden bu doğru mu ve mesela senin dediğin gibi SSD'ye kurulanları kendim seçip HDD'ye atıp SSD'den silmem mi gerekiyor

Yok öyle bir şey.
SSD'ye Windows kur. HDD'ye oyunlarını ve ağır programlarını kurarsın. Oyun oynayacağın zaman nereye kuruluysa oradan açılır zaten. HDD'ye attıktan sonra SSD'den silmen gerekiyor.

Yok öyle bir şey.
SSD'ye Windows kur. HDD'ye oyunlarını ve ağır programlarını kurarsın. Oyun oynayacağın zaman nereye kuruluysa oradan açılır zaten. HDD'ye attıktan sonra SSD'den silmen gerekiyor.
Anladım abi çok teşekkür ederim beni büyük bir şeyden kurtardın
Anladım abi çok teşekkür ederim beni büyük bir şeyden kurtardın
Yok öyle bir şey.
Peki Abi şimdi ssd de valorant var ssd den hdd ye gönderdim ssd den silebilir myim artık

Son düzenleme:

Geri
Yukarı