SSD'den hiçbir şey silinmiyor

FRKN - SARI

Hectopat
SSD veya HDD modeli
BORY 240 GB
İki tane SSD m var Windows'un kurulu olduğu M.2 SSD diğeri normal SSD normal SSD olandan hiçbir dosya silemiyorum siliyorum ancak bilgisayar kapatıp açtığımda geri gelmiş oluyorlar bağlantıları söküp tekrar taktım bir işe yaramadı ne yapmam gerekli? Ayrıca disk biçimlendir de çalışmıyor hızlı biçimlendir normal biçimlendir yaptım hızlı olmayanda 24 saat bekledim en sonunda bitti ama başarısız oldu diye hata verdi.

Normal SSD kendini korumaya almış olabilir, bad sector sayısı fazla olunca kendisini kilitliyor. Sağlığını kontrol edin CrystalDiskInfo ile.

Normal SSD kendini korumaya almış olabilir, bad sector sayısı fazla olunca kendisini kilitliyor. Sağlığını kontrol edin CrystalDiskInfo ile.

Bad sector olsun veya olmasın herhangi bir SSD de böyle bir hatayı görmek bana tuhaf geldi.
Laptopumda Longline 120 GB SATA 3 SSD takılı ve biçimlendirme silme konusunda 1 gün bile sorun yaşatmadı bana.

Sağlık durumu %100 görünüyor

Ben bir SSD'de yaşamıştım eskiden. 6 7 senelik bir SSD idi.
herhangi yapabileceğim bişey yokmu biostan veya 3. parti uygulamadan silinmezmi nasıl yapcam

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı