SSD'nin Dolması

buzdolabi102

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, sıkıntım şu şekilde mesela SSD'de 20 GB yer var oyuna bir güncelleme geldi 10 MB'lik ama SSD'deki boş alan garip bir şekilde değişti. Google girdim yer azaldı geçmişi sildim yer arttı bu normal mi? Yoksa her geçen gün yer azalacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diske sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra diski temizle yapın. Orada sistem dosyalarını temizle seçeneği olacak. Oradan temizleyebilirsiniz. Ayrıca Sistem geri yükleme kullanmıyorsanız kapatın. Her seferinde yer dolmasın.

Diske sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra diski temizle yapın. Orada sistem dosyalarını temizle seçeneği olacak. Oradan temizleyebilirsiniz. Ayrıca Sistem geri yükleme kullanmıyorsanız kapatın. Her seferinde yer dolmasın.
Diski temizleme, gereksiz verilerimi temizliyor yoksa bütün dosyaları mı? Geri yüklemeyi nasıl kapatabilirim?

Gereksiz verileri. Ordan seçeneklerden Windows güncelleştirme kalıntıları falan filan oluyor. Onları da seç.

• Sistem'e gir.
  • Sağ tarafta sistem korumasına tıkla.
  • Resimdeki gibi bir ekran çıkacak.
  • Yapılandır dedikten sonra "sistem korumasını devre dışı bırak" de.
Nonpasaran-24.png

Resim Google'dan örnek amaçlı alınmıştır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı