SSD'nin SATA3 ile aktarım hızı

burak44

Hectopat
Daha fazla  
SSD'lerin son teknolojilerle hızı 3 katına çıkıyor şeklinde bi haber okudum , fakat klasik sata3 çıkışı 6Gbps aktarım yapabiliyor. Yani 3 katına çıkmasına çıkıyor ama sata3 bunu ne derece aktarabilecek ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha düne kadar tüm ülke hdd kullanıyordu halen çoğunluk hdd kullanıyor sen ssd aktarım hızında kalmışsın:D işinle ilgili değilse salla gitsin:D yapacağın 2 copy-paste, web brow. gezmek, oynarsan oyun bunlarla ilgli birçok video açıklama var onları incelemeni tavsiye ederim.

Daha düne kadar tüm ülke hdd kullanıyordu halen çoğunluk hdd kullanıyor sen ssd aktarım hızında kalmışsın:D işinle ilgili değilse salla gitsin:D yapacağın 2 copy-paste, web brow. gezmek, oynarsan oyun bunlarla ilgli birçok video açıklama var onları incelemeni tavsiye ederim.

Dediğinde haklısın da işte işimle ilgili biraz bilgi edinmem gerek, ona mahsulen şey ettim. Araştırıyorum da pek bişey bulamadm :/ Zaten bunu bana sorana öğrenmemi isteyene bi sorabilsem napacaksın ssd'nin sata3teki aktarım hızını etkisini ! Neyse sagol yınede dostum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı