SSD'ye Windows 10 kurulumu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz kısmında kendi SSD sürücünüzü seçip kuruluma başlayabilirsiniz.

Hocam, rehberi takip ederek yapabilirsiniz. Çok zor değil. Endişelenmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz kısmında kendi SSD sürücünüzü seçip kuruluma başlayabilirsiniz.
Yuklemeyi baslatiyorum sonra ssd yi seciyorum dosyalar yukleniyor falan yaziyor sonra tekrar başa atiyor ne yapmam lazim ?

USB Belleğinize doğru bir şekilde Windows 10 kurulum dosyasını yazdığınızdan emin misiniz?

Hocam, rehberi takip ederek yapabilirsiniz. Çok zor değil. Endişelenmeyin.
Bende ssd sürücü 0 olarak gozukuyor digerleri sürücü 1 olarak gozukuyor
USB Belleğinize doğru bir şekilde Windows 10 kurulum dosyasını yazdığınızdan emin misiniz?
Microsoftun sitesinden iso dosyasini indirdim flashi taktim oraya kurdum evet baska nasil olcaktiki

Gözükebilir hocam. SSD seçip kurulumu yapabilirsiniz.

Tamam iste seciyorum ama tekrar başa alıyor onu diyorum niye olmuyorki

Windows Kurulum Aracı uygulamasını kullanarak tekrardan USB Belleğinize yazar mısınız? ISO dosyasını yazarken bir sorun ile karşılaşmış olabilirsiniz. SSD sürücüsünü seçmeden önce biçimlendirmeyi unutmayın.

Geri
Yukarı