SSD'ye Windows kurdum fakat HDD olmadan çalışmıyor

Ompehn

Centipat
SSD'ye Windows'un programından Windows kurmuştum. Kurarken HDD de takılıydı ve HDD'yi çıkarınca PC açılırken BIOS menüsüne atıyor. Bilgisayarın sadece SSD ile çalıştırınca açılabilmesi için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam diskleri komple silin isterseniz ikisini de o bölümleride silin sonra kurulumu SSD'ye kurun hatta HDD'yi çıkarım kurulumu tamamladıktan sonra takın belki normal depolama olarak dahil edersiniz sisteminize.

Disklerdeki küçük parçaları nasıl silebilirim HDD ve SSD'nin parçalanmadan kalan bölümleri de eşit gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 15
Kral format başlatırken disk bölümleme kısmına geldiğinde komple sil diskleri ya da burada gördüğün bölümleri hepsini sil sonra kuruluma SSD ile devam et.

Format atamıyorum diske atmaya çalıştığımda verdiği hata veriyor hatta konu oluşturmuştum Yeni SSD'de "Windows 0xc0000001" hatası bu yüzden o disklerin silindiği biçimlendirildiği bölüme geçemiyorum

HDD'deki Windows da silinecekse format ekranında bölümlere tek tek tıklayarak bölümü sil dersin. Hiçbir bölüm kalmayınca SSD'yi tek olarak kurarsın ve ona ait EFI bölümü oluşur, sorun da biter.

Madem biçimlendirme yapamıyorsun o zaman HDD'yi çıkar SSD'ye tek olarak format at ve kurulum yap, yine sorunun biter.

HDD'deki Windows da silinecekse format ekranında bölümlere tek tek tıklayarak bölümü sil dersin. Hiçbir bölüm kalmayınca SSD'yi tek olarak kurarsın ve ona ait EFI bölümü oluşur, sorun da biter.

Diskte Windows kuruluyken BIOS'tan ilk çalışırtırılacak aracı Windows kurulu USB seçersem Windows kurulum ekranı gelir mi eğer öyleyse bu şekilde parçalanmış bölümleri silebilir miyim?

Şunu yapabilir misin?

Şunu yapabilir misin?

SSD'yi tek çalıştırdığımda sadece hata ekranı geliyor komut istemcisini açma imkanı vermiyor şu an USB'ye Windows kuruyorum HDD takılıyken kurmayı ve kurulum yerini SSD seçmeyi deneyeceğim sıkıntı olur mu?

Geri
Yukarı