SSD'ye Windows kurdum fakat HDD olmadan çalışmıyor

Ompehn

Centipat
SSD'ye Windows'un programından Windows kurmuştum. Kurarken HDD de takılıydı ve HDD'yi çıkarınca PC açılırken BIOS menüsüne atıyor. Bilgisayarın sadece SSD ile çalıştırınca açılabilmesi için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'yi tek çalıştırdığımda sadece hata ekranı geliyor komut istemcisini açma imkanı vermiyor şu an USB'ye Windows kuruyorum HDD takılıyken kurmayı ve kurulum yerini SSD seçmeyi deneyeceğim sıkıntı olur mu?
kral usb den boot edince disk bölümleme yerine kadar gelmiyor mu hdd takılı olsun sorun deıl sadece disk bölümleme yerine gelince komple diskleri sil bölümleri filan hepsini sadece hdd ve ssd kalana dek sonra o ikisinide biçimlendir kuruluma ssd den devam et o şekilde

SSD'yi tek çalıştırdığımda sadece hata ekranı geliyor komut istemcisini açma imkanı vermiyor şu an USB'ye Windows kuruyorum HDD takılıyken kurmayı ve kurulum yerini SSD seçmeyi deneyeceğim sıkıntı olur mu?
Kral halledebildin mi

kral çözüm buldun mu

Son düzenleme:
Kral USB'den boot edince disk bölümleme yerine kadar gelmiyor mu HDD takılı olsun sorun değil sadece disk bölümleme yerine gelince komple diskleri sil bölümleri filan hepsini sadece HDD ve SSD kalana dek sonra o ikisini de biçimlendir kuruluma SSD'den devam et o şekilde.

Kral halledebildin mi?

Kral çözüm buldun mu?

Denedim fakat HDD takili olsa da kurulum ekranı gelmedi yine 0xc0000001 hatası verdi sanırım böyle kullanacağım.

Benim USB'de sorun olabilir cd/dvd ye yazdırıp deneyeceğim ama benim için büyük bir sorun değil bu konu şu anlık.
İşte sıfırdan kurulum yapmak istediğinde sorun oluyor tavsiyem sadece kullanılabilir alanı bicimlendirip tekrardan kurulum yap yoksa diskler silinmiyor çünkü SSDyi ben direk hepsini bicimlendirince dimdizlak kaldı bı kaç ayar ile düzeltip anca kurulum gerçekleştirebildim. Ne zaman. İhtiyacın olursa yazarsan da yardımcı oluruz yine kral ama o sorunu da disklerini basit diske cevirirsen sanırım düzeliyor SSD lerin hepsi dinamik disk olarak ayarlı olduğu için öyle oluyor sanırım

Parçalanmışlar dahil hepsi basit gözüküyor. Sorunum başka sanırım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı