SSD'ye Windows yükledikten sonra bilgisayar sürekli BIOS'a atıyor

SSD almıştım Windows'u yükledim ama sürekli Windows kurulum sayfasına tekrar atıyor. USB'yi çıkarttığımda ise otomatik BIOS'a giriyor. Nasıl düzeltebilirim?

BIOS'tan boot sekmesine gelin ilk sıraya SSD'yi seçin ve F10'a basıp ayarları kaydederek çıkın sorun düzelmiş olacaktır.

BIOS'tan boot sekmesine gelin ilk sıraya SSD'yi seçin ve F10'a basıp ayarları kaydederek çıkın sorun düzelmiş olacaktır.
Anakartım msi ben öyle bi bölüm bulamadım ssd yi bir türlü seçemiyorum yardımcı olurmusunuz?

SSD tkmadan önce sistemde HDD ya da başka bir SSD var mıydı?
vardı hdd vardı m2 ssd taktım format atıp hdd ye yenisini ssd ye yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor

Windows'u UEFI mi attınız? Onu kontrol edin.
uefi derken indirdim ve rufus la yazarak yaptım

Anakartım MSI ben öyle bir bölüm bulamadım SSD'yi bir türlü seçemiyorum yardımcı olur musunuz?

Vardı HDD vardı M.2 SSD taktım format atıp HDD'ye yenisini SSD'ye yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor.

Öncelikle sol taraftaki settings yazan kutucuğa basın orada ise ekranda açılan pencereden boot seçeneğini bulun ve tıklayın açılan pencerede 1. boot tercihine Windows kurulu olan ssdnizi seçiniz ve F10a basıp çıkın sorun çözülücektir.

Dosya Ekleri

• 8C6D6071-41C9-42D7-A18E-60FCBC563B30.jpeg
    8C6D6071-41C9-42D7-A18E-60FCBC563B30.jpeg
    260,5 KB · Görüntüleme: 79

Yeni konular

Geri
Yukarı