Çözüldü SSD’ye Windows yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Serhat Öndeş

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Amazon seller central Global, "sodej"
Merhabalar, Bugün laptopuma kızak yöntemi ile SSD'de taktım. BIOS ve format aşaması görüyor lakin bir hata vermekte yardımcı olur iseniz mutluluk duyarım.
166AB1D6-44A8-470D-83F4-01EC39B75470.jpeg

Çözüm
Bence her ihtimale karşı yeniden yazdırın, burada hata alınacak bir şey yok aslında HDD'ye yükleniyorsa SSD'ye de yüklenebilir. BIOS ayarlarını varsayılan yaptıktan sonra sadece bir ayar değiştirerek denemelisin ben BIOS'ta karşılaştığım sorunları böyle kestiriyorum. Ayrıca Recep Baltaş'ın paylaştığı linkten içinde bir şey olmasa da SSD'yi temizle.
Benim bilgim buraya kadar dostum umarım sorunun çözülür, geçmiş olsun.

Tekrar bakacağım misafirlerim var. İnşallah sorunu çözümlerim.
Şu anlık sorunu çözdüm galiba HDD ana porta takılı olması gerekiyor. Laptopu söktüm SSD'de taktım CD-ROM girişine ise HDD'de taktım. Sadece SSD'de formatlayıp HDD'yi bilgisayar ekranında aktif hale getirdim.
Bence her ihtimale karşı yeniden yazdırın, burada hata alınacak bir şey yok aslında HDD'ye yükleniyorsa SSD'ye de yüklenebilir. BIOS ayarlarını varsayılan yaptıktan sonra sadece bir ayar değiştirerek kaydetmelisin, ben BIOS'ta karşılaştığım sorunları böyle kestiriyorum. Ayrıca Recep Baltaş'ın paylaştığı linkten içinde bir şey olmasa da SSD'yi temizle.

Bence her ihtimale karşı yeniden yazdırın, burada hata alınacak bir şey yok aslında HDD'ye yükleniyorsa SSD'ye de yüklenebilir. BIOS ayarlarını varsayılan yaptıktan sonra sadece bir ayar değiştirerek denemelisin ben BIOS'ta karşılaştığım sorunları böyle kestiriyorum. Ayrıca Recep Baltaş'ın paylaştığı linkten içinde bir şey olmasa da SSD'yi temizle.

Tekrar bakacağım misafirlerim var. İnşallah sorunu çözümlerim.
Şu anlık sorunu çözdüm galiba HDD ana porta takılı olması gerekiyor. Laptopu söktüm SSD'de taktım CD-ROM girişine ise HDD'de taktım. Sadece SSD'de formatlayıp HDD'yi bilgisayar ekranında aktif hale getirdim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı