Gigabyte G31 anakart Windows 10 yüklenmiyor

mgoksu

Hectopat
Öncelikle merhabalar, Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarımı USB ile Windows 10 yapmaya çalışıyorum. Birkaç saniyeliğine Windows 10 simgesi geliyor sonra sol ÜSTTE _ IŞARETI yanıp sönüyor. Birkaç dakika beklememe rağmen hiçbir şey olmadı bu yüzden bilgisayarı kapattım. Bilen varsa ne yapmam gerekiyor? Bu da resmi;

20200530_155824.jpg

Rufus üzerinden yapıyorsanız eğer bence yapmayın. Windows 10'un kendi kurulum aracı ile daha rahat yapabilirsiniz 2-3 seferdir onu kullanıyorum çok memnunum.
Rufus kullanmadım, arkadaşımın bilgisayarında sorun vardı dün, onu halletmişken kendi bilgisayarımı da yükselteyim dedim ama benim bilgisayarda o sol üstteki şey yanıp sönüyordu başka bir şey yoktu kurulum yerine gelmemişti.

Rufus kullanmadım, arkadaşımın bilgisayarında sorun vardı dün, onu halletmişken kendi bilgisayarımı da yükselteyim dedim ama benim bilgisayarda o sol üstteki şey yanıp sönüyordu başka bir şey yoktu kurulum yerine gelmemişti.
Arkadaşınızın bilgisayarını usb bellek ile mi yükselttiniz ?

Windows 10 iso'yu kurarken flash belleği seçtim ve oldu, nasıl olduğunu ben de anlamadım ama.
Tam anlamadım ama siz en iyisi usb belleğin içindeki her şeyi silin, sıfırdan Windows 10 yükleyin. Tavsiyem de söylediğim gibi Windows'un kendi aracını kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı